Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® SoundTouch® 300 Soundbar garso projektorius

Bose® SoundTouch® 300 Soundbar garso projektorius

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® SoundTouch® 300 Soundbar garso projektorius

Jūs norite gero garso? Mes tai padarėme! Pristatome mūsų geriausią garso projektorių.

Daugelis vartotojų žvelgia į „Soundbar“ sistemas, kaip universalų priedą prie televizoriaus, neužimantį daug vietos, su abejotinos kokybės garsu, skirtu tik padidinti vaizdo transliacijos garsą.
Kaip ir visi mūsų anksčiau sukurti produktai, šis naujausias SoundTouch 300 Soundbar skirtas ypatingai reikliam garso kokybei vartotojui. Mūsų naujausias garso projektorius siūlo jums geriausią rezultatą iš kompaktiškos sistemos, išlaikant puikią garso sklaidą erdvėje, kokia ji bebūtų, puikų skambesį, gilų, galingą bosą.
Kiekvienas kubinis centimetras yra išnaudotas siekiant sujungti naujausias garso sklaidos technologijas, siekiant užtikrinti, nustebinti vartotoją, klausant bet kokio žanro muziką, įspūdingai papildyti bet kokią vaizdo medžiagą, ar tai būtų filmas ar vaizdo pramogos. 
Garsiakalbiai buvo sukurti individualiai tik jam, o patentuotos QuietPort ir PhaseGuide technologijos jus paklaidina erdvėje, kadangi jūs tiesiog jaučiate, girdite ten, kur nėra garsiakalbių. Ir visa mūsų patirtis kuriant Premium klasės garsą yra sudėta šiame nedideliame pramogų įrenginyje.


… ir jis atrodo taip pat puikiai kaip ir skamba

Tai yra tikras gamybos šedevras. Šis plonas ir elegantiškas garso projektorius savyje nuostabiai apjungia premium klasės stiklinį paviršių ir metalinius perforuotus šonus taip, kad tiesiog traukia akį. Ir net neabejokite šiuo stikliniu viršumi, jis yra toks pat tvirtas kaip ir tokio pat storio aliuminis, tačiau atrodo kur kas geriau.
Mažiau pastangų, daugiau muzikos

Kurdami SoundTouch® 300 sistemą mes įdėjome daug pastangų, kad vėliau reiktų kuo mažiau galvoti Jums. Ir tai galioja ne tik žiūrint kiną. Kai kalba eina apie muziką, Jūs galite nesijaudinti kaip ir kokiu būdų geriausia klausytis muzikos. Šis garso projektorius leidžia klausytis muzikos iš telefono ar planšetinio kompiuterio per Bluetooth® ryšį, arba pajungti garsiakalbį per Wi-Fi® prie tinklo ir mėgautis muzika be telefono.


SoundTouch aplikacija

SoundTouch garsiakalbiai sukurtu augti kartu su Jumis. Kai turite vieną, be kada prie jos galite lengvai pridėti kitą, ir jos dirbs kartu. Taigi kai eisite iš kambario į kambarį, muzika seks Jus iš paskos.  Nemokama SoundTouch aplikacija, telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba, suteiks visišką SoundTouch 300 garso projektoriaus  kontrolę ir ne tik jo, bet ir sivų produktų, pažymėtų SoundTouch vardu. Aplikacijos pagalba galėsite lengvai naršyti po turimą muziką ir ją valdyti visuose namuose. Galite susidėlioti savo mėgiamą muziką ar radijo stotis taip, kad paskui galėtumėte ją jas pasiekti vieno mygtuko paspaudimu.Norite dar labiau pagerinti garsą? Pridėkite daugiau priedų!

Kai pirmą kartą išgirsite naująjį SoundTouch 300 garso projektorių, suprasite kodėl mes praleidome 10 metų tobulindami technologijas, kurių dėka projektorius tikrai groja. Tačiau visada gali būti dar geriau. Tiesiog pridėkite Acoustimass 300 bevielį žemų dažnių modulį ir sužinosite, koks yra skirtumas girdėti bosą ir jausti griaustinį! Dar ka-ko trūksta? Pridėkite prie sistemos galinius Virtually Invisible 300 garsiakalbius ir galėsite mėgautis tikru erdviniu garsu.Daugiau boso

Pridėkite Acoustimass 300 žemų dažnių modulį:

 • Dinamiškas gilus bosas praktiškai be iškraipymų;
 • Bevielis pajungimas prie garso projektoriaus;
 • Premium klasės stiklo paviršius.


Daugiau erdvės

Pridėkite Virtually Invisible 300 galinius erdvinio garso garsiakalbius:

 • Įtikinami erdvinio garso efektai, kaip tikrame kine;
 • Bevielis pajungimas prie garso projektoriaus;
 • Puikia pritiks prie bet kokio interjero mažo dydžio dėka.


Daugiau visko

Pridėkite prie sistemos žemų dažnių modulį ir erdvinio garso garsiakalbius:

 • Pilna erdvinio garso patirtis;
 • Bevielis žemų dažnių modulio ir galinių garsiakalbių pajungimas prie garso projektoriaus.Atsisiųsti naudojimosi instrukciją

Atsisiųsti instrukciją
Bose specifikacija
Išmatavimai10.8 cm G x 97.8 cm P x 5.7 cm A (4.7 kg)
Papildomi duomenysPalaikomi audio standartai: Dolby Digital, DTS Vaizdo šaltinio suderinamumas: HDMI ir 4K pass-through
Jungtys1 HDMI™ išėjimas su Audio Return Channel (ARC), 1 HDMI įėjimas, 1 optinė skaitmeninė jungtis, 1 elektros maitinimo lizdas, 1 Ethernet jungtis, 1 3.5 mm jungtis ADAPTiQ sistemos sureguliavimui, 1 3.5mm jungtis laidiniam žemų dažnių modulio pajungimui, 1 micro-USB jungtis
PakuotėjeSoundTouch 300 garso projektorius, Universalus valdymo pultas, 2 AAA baterijos, ADAPTiQ ausinės, Elektros maitinimo laidas, HDMI laidas, Optinis kabelis

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 7675
 • Mato vienetas: Vnt.
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 799.95€

Rekomenduojami priedai

Prieš spausdami mygtuką Į KREPŠELĮ laukelyje įveskite pageidaujamą rekomenduojamų prekių kiekį. Jeigu nereikia priedų palikite nulius.

 • Viso su priedais: 0.0
 • Galutinė kaina su priedais ir pagrindine preke: 799.95

Loading...