Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® Acoustimass® 3 V stereo kolonėlių sistema

Bose® Acoustimass® 3 V stereo kolonėlių sistema

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® Acoustimass® 3 V stereo kolonėlių sistema

Acoustimass® 3 kolonėlių sistema, nepastebima, tačiau įspūdinga. Iš mažučių kolonėlių sklinda tarsi natūralūs garsai. Ši sistema-puikus pasirinkimas norintiems įgarsinti nedideles patalpas. Galima naudoti ir kaip namų kino komponentą.

Acoustimass kolonėlių technologija mažoms patalpoms

Akustinės garso kolonėlės skleidžia itin kokybišką, natūralų žemų dažnių garsą ir įspūdingus, dramatiškus kino filmų efektus. Acoustimass žemų dažnių modulis skleidžia nedeformuotą garsą, o jį paslėpti galima ir už baldų, todėl susidaro įspūdis, tarsi visas galingas garsas sklinda tik iš mažučių kolonėlių.

Aiškų ir sodrų garsą skleidžia tik dvi Virtually Invisible® cube kolonėlės. Sukuriamas natūralus ir tarsi tikroviškas garsas. Šios miniatiūrinės kolonėlės lengvai pritvirtinamos prie sienos ar lubų bei pastatomos ant įvairių paviršių specialių stovų pagalba.

Stereo garsas yra tik dalis iš Acoustimass 3 galimybių. Mėgaukitės tokia pačia kokybe žiūrėdami kino filmus kaip ir klausydamiesi muzikos.

Acoustimass® žemų dažnių modulis

Optimalus Acoustimass žemų dažnių modulis yra sukurtas derinant naujausias technologijas, todėl žemi dažniai atkuriami aiškiai ir be trukdžių netgi labai garsiai grojant. Žemų dažnių modulį galima pastatyti beveik visur, netgi už baldų ir todėl atrodo, kad visas galingas garsas sklinda tik iš mažučių kubo kolonėlių.

Virtually Invisible® cube kolonėlės


Didelio tikslumo kino filmų ir muzikos kūrinių garsas sklinda tik iš dviejų kolonėlių, kurių kiekviena yra tik 7.5 cm aukščio. Nepastebimos ir lengvai montuojamos bet kurioje vietoje.

Bose specifikacija
Išmatavimai Virtually Invisible® kolonėlė:9.5 cm A x 8.32 cm P x 8.49 cm G (1 kg) Acoustimass žemų dažnių kolonėlė:35.5 cm A x 19 cm P x 32 cm G (6.2 kg)
Papildomi duomenysPakuotės svoris:10,7 kg
Pakuotėje 2 Virtually Invisible II kartos kolonėlės Acoustimass žemų dažnių kolonėlė 4 kabeliai – 20 ft (6.1 m) Kolonėlių guminiai padukai

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 7382
 • Mato vienetas: Kompl.
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 399.95€

Galimi pasirinkimai

Rekomenduojami priedai

Prieš spausdami mygtuką Į KREPŠELĮ laukelyje įveskite pageidaujamą rekomenduojamų prekių kiekį. Jeigu nereikia priedų palikite nulius.

 Bose® UB-20 Series II sieninis/lubų laikiklis

Bose® UB-20 Series II sieninis/lubų laikiklis

  34.95€

  Bose® UFS-20 kolonėlių stovai

  Bose® UFS-20 kolonėlių stovai

   149.95€

   Bose® UTS-20 II stalo stovas kolonėlei

   Bose® UTS-20 II stalo stovas kolonėlei

    34.95€

    • Viso su priedais: 0.0€ + pasirinkimai
    • Galutinė kaina su priedais ir pagrindine preke: 399.95€ + pasirinkimai

    Loading...