Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® Companion® 2- III kompiuterinės kolonėlės

Bose® Companion® 2- III kompiuterinės kolonėlės

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® Companion® 2- III kompiuterinės kolonėlės


Bose® Companion® 2-III kompiuterinės kolonėlės- ryški stiliaus ir garso progresija bei originalūs garsiakalbiai. Mėgaukitės aiškiu ir švariu kino filmų bei žaidimų garsu. Šios elegantiškos ir kompaktiškos kolonėlės neužims daug vietos ant Jūsų stalo.
 


Dirbant kompiuteriu Bose® garso kokybė leis pajusti daugiau malonumo. Šiuo metu kompiuteris tampa vis reikšmingesnis mūsų buityje, darbe ir pramogaujant. Tad kodėl gi nepajutus ir daugiau malonumo juo dirbant? BOSE®Companion 2-III olonėlės atkuria aiškų, galingą ir švarų kompaktinių, DVD ir MP3 formatu įrašytų diskų, žaidimų ir kino filmų garsą. Bose® patentuota TrueSpace™ technologija leidžia garsui sklisti plačia juosta, nors kolonėlės pastatytos prie Jūsų kompiuterio vaizduoklio arti viena kitos. Jus sužavės stiprūs ir tolygūs žemi dažniai.
Kolonėlės yra magnetiškai ekranuotos, todėl jas galite pastatyti visai šalia kompiuterio ekrano.
kompiuterinės kolonėlės- ryški stiliaus ir garso progresija bei originalūs garsiakalbiai. Mėgaukitės aiškiu ir švariu kino filmų bei žaidimų garsu. Šios elegantiškos ir kompaktiškos kolonėlės neužims daug vietos ant Jūsų stalo.

 


Dirbant kompiuteriu Bose® garso kokybė leis pajusti daugiau malonumo. Šiuo metu kompiuteris tampa vis reikšmingesnis mūsų buityje, darbe ir pramogaujant. Tad kodėl gi nepajutus ir daugiau malonumo juo dirbant? BOSE®Companion 2-III kolonėlės atkuria aiškų, galingą ir švarų kompaktinių, DVD ir MP3 formatu įrašytų diskų, žaidimų ir kino filmų garsą. Bose® patentuota TrueSpace™ technologija leidžia garsui sklisti plačia juosta, nors kolonėlės pastatytos prie Jūsų kompiuterio vaizduoklio arti viena kitos. Jus sužavės stiprūs ir tolygūs žemi dažniai.
Kolonėlės yra magnetiškai ekranuotos, todėl jas galite pastatyti visai šalia kompiuterio ekrano.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 5524
  • Mato vienetas: Kompl.
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 99.95€
Loading...