Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® SoundLink® Colour Bluetooth® belaidė kolonėlė

Bose® SoundLink® Colour Bluetooth® belaidė kolonėlė

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® SoundLink® Colour Bluetooth® belaidė kolonėlė


Kad Jūsų muzika taptų energinga

Jei Jūsų muzika Jums yra motyvacija, palaukite kol išgirsite SoundLink® Colour Bluetooth® kolonėlę. Ji groja Jūsų mėgstamą muziką iš Jūsų mėgstamo Bluetooth® įrenginio. Kolonėlė maža, patvari ir ja paprasta naudotis.

Pilnas, tikroviškas garsas iš lengvo ir kompaktiško dizaino kolonėlės. Belaidė prieiga su Jūsų išmaniuoju telefonu, planšetinių kompiuterių ar kitų įtaisų, turinčiu Bluetooth® technologiją. Garsinis informavimas prie kurio įrenginio yra prisijungusi sistema. Pilnai pakrauta ličio jonų baterija veikia iki 8 valandų. 

SoundLink® Colour kolonėlė sujungia Jūsų aktyvų ir mobilų gyvenimo būdą. Korpusas pagamintas iš patvarių medžiagų. Kolonėlė kompaktiškos formos, lengvai telpa į rankinę arba kuprinę. Taip pat yra galimybė rinktis iš penkių spalvų: mėlynos, mėtinės, raudonos, juodos ir baltos.

Lengvas pajungimas

SoundLink® Colour kolonėlės veikimo atstumas yra 9 metrai. Tai jums leidžia naudotis ja be laidų dideliu atstumu. Kolonėlė sinchronizuojasi su telefonais, planšetiniais kompiuteriais ar kitais įrenginiais, kurie turi Bluetooth® technologiją. Joje yra garsinis sufleris, kuris garsiniu signalu informuoja prie kokio įrenginio kolonėlė yra prisirišusi. Kolonėlė gali būti prisirišusi prie dviejų įrenginių tuo pačiu metu. Tai leidžia Jums keisti šaltinius ganėtinai greitai. Micro USB jungtis leidžia atsisiųsti sistemos atnaujinimus.


Pasiimkite kartu

SoundLink® Colour kolonėlė leidžia Jums klausytis muzikos kur bebūtumėt ir ką bedarytumėt. Ši kolonėlė yra lengva ir kompaktiška, sverianti tik 0,5kg, todėl patogi pasiimti į keliones. SoundLink® Colour sukurta lengvam naudojimui. Sistemoje yra pagrindiniai mygtukai: maitinimo, garso ir šaltinio. Ją galima taip pat valdyti pasitelkiant Bluetooth® technologiją. Pakraunamas ličio elementas leidžia mėgautis muzika iki 8 valandų. SoundLink® Colour galima krauti standartiškai arba per USB jungtį.

Įkvepiantis veikimas

SoundLink® Colour kolonėlė kompaktiška, bet skleidžia įspūdingą garsą. Naujausios technologijos ir unikalus dizainas suteikia švarų, subalansuotą ir pilnavertį garsą.Atsisiųsti naudojimosi instrukciją

Atsisiųsti instrukciją

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 4722
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 139.95€

Galimi pasirinkimai

Loading...