Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose QuietComfort® II Earbuds

-12% Bose QuietComfort® II Earbuds

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose QuietComfort® II Earbuds


     CUSTOMTUNE™ TECHNOLOGIJA

    GERIAUSIA PASAULYJE TRIUKŠMO SLOPINIMO TECHNOLOGIJA


    REGULIUOJAMAS EQ

              PARINKTYS QUIET & AWARE

   IKI 6-VALANDŲ VEIKIANTI BATERIJA 

  PAPARSTA VALDYTI

Garsas sukurtas tau

Bose QuietComfort® Earbuds II yra naujos kartos ausinės. Mėgaukitės geriausia garso ir triukšmo slopinimo kokybe, kuri sukurta specialiai Jums.

Bose QuietComfort® Earbuds II

Viskas pritaikyta Jums

Visada išgaunate geriausią garso kokybę, nes „CustomTune“ technologija automatiškai garsą sureguliuoja pagal jūsų ausis.

Kaip tai veikia:

1. Jūsų ausinukai siunčia garso impulsą, kad sužinotų unikalią ausies kanalo formą

2. Signalas atšoka nuo Jūsų ausies sienelių ir jį pradeda analizuoti įtaisytieji mikrofonai

3. Tada jūsų ausinukai optimizuoja triukšmo slopinimą ir garso našumą, kuris pritaikomas pagal jūsų ausies projekciją

Žiūrėti šaltinio vaizdą

Laikykite juos patogiai su minkštais ausų antgaliais ir trijų dydžių stabiliomis juostelėmis. Tada atlikite tinkamumo testą „Bose Music“ programėlėje, kad įsitikintumėte, jog ausinukai sukalibruoti teisingai.

Žiūrėti šaltinio vaizdą

Jūs girdėjote teisingai

Gyvybiškas ir gerai subalansuotas garsas yra mūsų pagrindinis tikslas, kurį pasiekiame naudodami novatoriškas technologijas, pritaikytas mažiems įrenginiams.

Pokalbių metu nebus daugiau: "ką?", "neišgirdau?", "galite pakartoti?". Integruoti mikrofonai puikiai išfiltruos pašalinį triukšmą, tad Jūs puikiai girdėsite ką sako pašnekovas.

Suasmeninkite savo ausinukus dar labiau su Adjustable EQ nustatymais Bose Music aplikacijoje. Nustatykite pagal savo poreikius - valdykite žemųjų, vidutinių ir aukštųjų dažnių lygį.

Žiūrėti šaltinio vaizdą

Prisijunk ir nusiteik

Tyra palaima veikia tyliuoju režimu, kai nutildote foninį triukšmą naudodami geriausią pasaulyje triukšmo slopinimo funkciją. Atėjus laikui sutelkti dėmesį, Aware Mode leidžia pakankamai skaidriai išgirsti aplinką arba užmegzti draugišką pokalbį. „ActiveSense™“ – tai technologija sąmoningo režimo, kuri gali leisti jums vienu metu klausytis muzikos bei sąveikauti su Jumis supančia aplinka.

Jūs girdėjote teisingai

Gyvybiškas ir gerai subalansuotas garsas yra mūsų pagrindinis tikslas, kurį pasiekiame naudodami novatoriškas technologijas, pritaikytas mažiems įrenginiams.

Pokalbių metu nebus daugiau: "ką?", "neišgirdau?", "galite pakartoti?". Integruoti mikrofonai puikiai išfiltruos pašalinį triukšmą, tad Jūs puikiai girdėsite ką sako pašnekovas.Suasmeninkite savo ausinukus dar labiau su Adjustable EQ nustatymais Bose Music aplikacijoje. Nustatykite pagal savo poreikius - valdykite žemųjų, vidutinių ir aukštųjų dažnių lygį.

Gyvenimas tapo lengvesnis

Palaikykite energijos lygį visą dieną su net iki 6 valandų veikiančia baterija. Pritrūko naudojimo laiko? Nebėda. Ausinukus dėklas įkraus net iki 3 kartų, tad iš viso galėsite naudotis ausinukais net iki 24 valandų!

Žiūrėti šaltinio vaizdąPalikite savo telefoną, kur jis ir yra. Valdykite muziką, atsiliepkite į skambučius ar nustatykite garso stiprumą tiesiogiai ausines liesdami ar braukdami per jų paviršių.

Paprastą instrukciją ir nustatymus rasite Bose Music aplikacijoje, kuri taip pat atnaujins jūsų ausinių programinę įrangą į pačią naujausią. Valdykite Bluetooth sąsają, garso parinktis ir daug kitų nustatymų Bose Music programėlėje.

Kaip visa tai atrodo iš vidaus?Išskirtinė Bose technologija suasmenina garsą pagal jūsų ausų formą, kad klausymas būtų įtraukiantis, sukurtas jums.

Kas yra dėžutėje?
2 Bose QuietComfort® Earbuds II
Bose Fit Kit: 3 poros ausinių antgalių (mažų, vidutinių, didelių)
3 porų stabilumo dirželių (1, 2, 3)
Įkrovimo dėklas USB-C® (A į C) laidas ( 12")  
Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 4518
  • Mato vienetas: Vnt.
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Šis pasiūlymas baigsis po:
  • 299.95€
  • 264.00€

Galimi pasirinkimai

Loading...