Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Focal Chora 826 kolonėlė

Focal Chora 826 kolonėlė

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Focal Chora 826 kolonėlė

Grindinė kolonėlė

„Focal Chora 826“ yra 3 juostų grindinė kolonėlė

 • „Focal“ gamintojas sukūrė „Chora“ serija tam, kad aukštos kokybės garsą galėtu pasiekti kuo platesnė klausytojų auditorija. Šios kolonėlės yra pagamintos pagal visus „Focal“ standartus bei technologijas. Tai yra puikus kainos bei kokybės santykis.

  „Focal Chora“ kolonėlės pasižymi neeiliniais melsvos spalvos garsiakalbiais. Pirmą kartą kolonėlių garsiakalbiai buvo pagaminti iš perdirbto anglies pluošto bei termoplastinio polymero. Būtent ši medžiagų kombinacija pasižymi itin geromis akustinėmis savybėmis, kurias užtikrina medžiagos tvirtumaslengvumas bei savybė mažinti pašalinius rezonansus.

  Garsiakalbio sudetyje esantis anglies pluoštas pasižymi neįprastu tvirtumu bei lengvumu. Kadangi visas sudetyje esantis anglies pluoštas yra kryptingai nukreiptas viena kryptimi, tai suteikia galimybę garsiakalbiui judėti didesne eiga, todėl kolonėlės tinka tiek namų kino, tiek ir stereo sistemoms.

  Aukštų dažnių garsiakalbis yra pagamintas iš aliuminio bei magnio mišinio. Magnis turi puikias pašalinių iškraipymų mažinimo savybes, o aliuminis suteikia tvirtumą. Ši kombinacija užtikrina natūralų skambėjimą aukštų dažnių diapazone.

  Visos „Focal“ kolonėlės yra gaminamos remiantis ilgesne nei 40 metų garso įrangos gaminimo patirtimi. Visi kolonėlių komponentai yra gaminami Prancūzijoje.

  „Focal Chora 826“ grindinės kolonėlės puikiai tinka net ir dideliems kambariams ar atviroms erdvėms.


  Tipas: 3 juostų grindinė kolonėlė su fazoinvertoriumi
  Žemų dažnių garsiakalbiai: 2 x 6.5 col. (16.5cm)
  Vidurinių dažnių garsiakalbiai: 1 x 6.5 col. (16.5cm)
  Aukštų dažnių garsiakalbis: 1 x 25 mm aliuminio/magnio
  Jautrumas: 91 dB
  Dažnių atkūrimo diapazonas: 48 Hz – 28 kHz
  Kolonėlių varža: 8Ω
  Rekomenduojama stiprintuvo galia: 40 – 250W

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 5022
 • Mato vienetas: Vnt.
 • Gamintojas: Focal
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 699.00€

Galimi pasirinkimai

Loading...