Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

ONKYO DP-S1 skaitmeninis audio leistuvas

ONKYO DP-S1 skaitmeninis audio leistuvas

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

ONKYO DP-S1 skaitmeninis audio leistuvas

 • Dvigubi DA keitikliai ir stiprintuvas simetriniam signalo perdavimui.
 • Išsamus garso palaikymo formatas. 
 • Sujunkite, siųskite srautiniu būdų (streming) ir atkurkite. 
 • Palaiko MQA- tai ateities HD formatas.
 • Atkūrimo valdymas per išmanųjį telefoną. 

     

Duomenų lapas. 

Naudojimosi instrukcija. 

|audio & video

Mobilusis muzikos grotuvas „Onkyo DP-S1“

Nešiojamojo muzikos grotuvo sąvoka dažniausiai asocijuojasi su daugiafunkciais įrenginiais, kurie buvo populiarūs prieš dešimtmetį. Nedideliame korpuse, be ekrano, ryšio sistemų ir elementarių schemų, dar tilpdavo paprasčiausias skaitmeninis analoginis keitiklis ir silpnas ausinių stiprintuvas. Šiuos MP3 grotuvus nukonkuravo ir jų funkcijas perėmė mobilieji telefonai, kurie atkuriamo garso kokybe visai nežavi ekspertų. 

Pastaruoju metu prestižiniai „Hi-Fi“ technikos gamintojai vėl atkreipė dėmesį į mobiliuosius grotuvus, tačiau gerokai pakeitė techninę įrangą, todėl daugeliu atvejų jų galimybės atitinka stacionarių tinklo grotuvų funkcijas. 

Mobilusis muzikos grotuvas „Onkyo DP-S1“ – audiofilams skirtas „Hi-Fi“ klasės stilingas ir galingas aparatas. Jo korpusas pagamintas iš vientiso aliuminio luito, 2,5 mm ausinių jungtį žymi išgraviruotas žodis „Balanced“. Naudojant „Balanced“ lizdą, galima prijungti galios ar integrinį stiprintuvą ir turėti puikų stacionarų tinklo grotuvą. Įrengti garsumo nustatymo, įrašų valdymo mygtukai bei ekraną aktyvuojantis apskritas mygtukas. „Nebalansinių“ ausinių vartotojams skiriama standartinė 3,5 mm ausinių jungtis. 

„Onkyo DP-S1“ palaiko iki 32 bitų/192 kHz raiškos įrašų atkūrimą, o vidinę 16 GB atmintį galima išplėsti iki 416 GB naudojant dvi po 200 GB talpos „MicroSD“ korteles. Įrengti audiofilinės kokybės komponentai: dvigubas skaitmeninis analoginis keitiklis „ESS Sabre ES9018C2M“ ir dvigubi „SABRE ES9601K“ stiprintuvai, kurie 16–600 omų varžos ausinėms užtikrina pakankamą galią ir švarų signalą. 

„Onkyo“ grotuve įrengti du laikmačiai: pirmasis skirtas 44,1 kHz dažnio byloms, antrasis, gamintojo teigimu, užtikrina aukščiausio lygio sinchronizaciją ir geresnę atkuriamo garso kokybę. „Onkyo DP-S1“ įdiegtos belaidžio ryšio sistemos „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“, leidžiančios signalą perduoti į belaides ausines ar pastaruoju metu itin sparčiai populiarėjančias „multiroom“ kolonėles. Žadama, kad po artimiausio programinės įrangos atnaujinimo grotuvas palaikys technologiją MQA, glaudinančią „Hi-Res“ bylas į „Lossless“ formato įrašus, kuriuos paprasčiau transliuoti. 

2,4 colio (6,1 cm) 320 x 240 vaizdo elementų lietimui jautriame ekrane patogu naršyti tarp didelių ikonėlių, kurios padeda surasti įrašus muzikos kolekcijoje. Taip pat palaikomos „Tidal“ ir „Deezer“ įrašų serverių paslaugos, interneto radijas „TuneIn“ – tereikia įvesti elektroninio pašto adresą ir paslaugų slaptažodžius. Įdiegtas 10 juostų dažnių vienodintuvas („Equalizer“) su 6 gamykliniais ir 3 asmeniniais režimais. 

Speciali aplikcija 

„Onkyo DapController“ leidžia grotuvą valdyti išmaniuoju telefonu, tai praverčia būnant atokiau nuo grotuvo. Delno dydžio įrenginį labai paprasta valdyti viena ranka, o baterijos resurso pakanka 15 valandų. 

Japonų kompanija „Onkyo“ turi pagrindo teigti, kad DP-S1 užtikrina geresnės kokybės garsą nei giminingas įrenginys „Pioneer XDP-30R“ („Onkyo“ prieš kelis metus perėmė prekės ženklo „Pioneer“ valdymo teises). Jaučiama daug erdvės ir dinamiškumo tiek klausantis simfoninės muzikos, tiek ir elektroninių bei vokalinių kūrinių. Smagiai nuteikia patrauklus garso detalumas bei aiškiai išskiriami muzikos instrumentai, netgi glaudinti įrašai žavi trimate garso scena. 

Išvados. Solidų, kruopščiai pagamintą „Onkyo DP-S1“ patogu laikyti rankoje ir naudoti ilgesnį laiką. Lengvai valdomas aparatas efektyviai ir patikimai veikia ir kaip grotuvas, ir kaip skaitmeninis analoginis keitiklis. Jis bus puikus belaidis namų, automobilio ar kitokios akustinės sistemos komponentas, o skambesys bei patraukli kaina (449 eurai) nenuvils ir reiklaus audiofilo. 


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 7898
 • Mato vienetas: Vnt.
 • Gamintojas: Onkyo
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Išankstinis užakymas
 • 449.00€
Loading...