Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® Sport® Earbuds belaidės ausinės

-11% Bose® Sport® Earbuds belaidės ausinės

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® Sport® Earbuds belaidės ausinės

Be laidų. Gera būti nevaržomam!

PROJEKTUOTAS JŪSŲ GERIAUSIAM DARBUI

„Bose Sport“ ausinės yra suprojektuotos nuo pat pradžių iki galo, kad Jums suteiktų komfortą, aukščiausios kokybės garsą ir dar daugiau jėgų sportuojant. Dėl patentuotų technologijų jūsų muzika skamba aiškiai ir subalansuotai, kad ir kaip garsiai jos klausytumėtės. Elegantiškas ausinių antgalių dizainas leidžia kiekvienam surasti patogią ausinių padėtį ir ausinių antgaliai nepakenks jūsų ausims, kad ir kiek ilgai sportuotumėte, ir nenukris, kad ir kiek judėtumėte. Pasiruoškite vėl ir vėl pagerinti savo asmeninį rekordą!
Motyvacija


 „Bose Sport Earbuds“ leidžia jūsų muzikai skambėti taip, lyg atlikėjas būtų šalia jūsų. Mūsų užpatentuotas akustinis dizainas ir aukščiausios kokybės, didelio našumo programinė įranga kartu suteikia didelį garsą iš mažos akustinės pakuotės. „Active EQ“ automatiškai padidina žemiausias ir aukščiausias natas, kad muzika, vaizdo įrašai ir balsai visada skambėtų subalansuotai bet kokiu klausymosi lygiu. Mūsų naujieji „StayHear® Max“ sukuria tvirtą ausies kanalo antspaudą - tai labai svarbu norint girdėti žemas natas, kurios suteikia jūsų muzikai dvasios ir emocijų, bei blokuoja aplinkinį triukšmą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo muziką ir treniruotę.


Jūs judate – jie lieka vietoje

„Bose Sport Earbuds“ komplekte yra trijų dydžių „StayHear® Max“ antgaliai, todėl galite rasti sau tinkamiausią. Kiekvienas Jūsų ausį liečiantis paviršius yra pagamintas iš minkšto silikono, o ne kieto plastiko, ir tolygiai spaudžiant ausį, ausų galiukai vengia papildomai spausti jautriausias dalis. Tuo tarpu unikalus skėčio formos antgalis ir išplėstas lankstus sparnas palaiko „Bose Sport Earbuds“ saugiai vietoje, ko pasėkoje šios ausinės išlieka itin stablios jūsų ausyje.

Pagamintas atsižvelgiant į aukščiausius kokybės standartus

Sukurtos atsparios prakaitui ir oro drėgmei, „Bose Sport Earbuds“ turi atitikti griežtus kokybės reikalavimus, kad užtikrintų, jog jie išliks aukščiausios formos, kaip ir jūs. Jie taip pat įvertinti IPX4, o tai reiškia, kad kiekvienos ausinės viduje esanti elektronika yra apsaugota nuo vandens purslų, jei bėgant pakliūtumėte į lietų.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 4291
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 199.95€
  • 178.00€

Galimi pasirinkimai

Loading...