Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Garso akiniai Bose Tempo

-11%

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

SPORTUI SKIRTI AKINIAI

PREMIUM KLASĖS

KOMFORTAS

APSAUGA NUO DRĖGMĖS

BOSE OPEN EAR AUDIO™ SISTEMA

POLIARIZUOTI LĘŠIAI

IKI 8 VALANDŲ VEIKIANTI BATERIJAAKINIAI PROJEKTUOTI ATSIŽVELGIANT ĮGARSĄ


Patirkite aukštos kokybės garsą beausinių. Tai yra „Bose Frames Tempo“ magija: didelio našumosportiniai saulės akiniai su revoliuciniu „Bose Open Ear Audio ™“dizainu, leidžiančiu vienu metu girdėti savo muziką ir aplinką,kad galėtumėte nevaržomai treniruotis. Su prakaito ir drėgmeiatspariu dizainu, lengvu, aerodinaminiu nailono rėmu ir minkštais,silikoninėm nosies pagalvėlėmis, „Tempo“ akiniai sukurtipatogumui ir našumui. Tai kokybė ir garsas, kurio tikitės iš„Bose“!


Du specialiai sukurti „Bose“garsiakalbiai

Lengvas, aerodinaminis nailono rėmas

Minkšti silikoniniai nosiespagalvėlės (3 variantai dėžutėje)

Polikarbonato veidrodiniai juodipoliarizuoti lęšiai (12% VLT | 99% UVA / B)

Pažangus dvigubo mikrofono ryšysskambučiams


Patogu ir saugu.


Mes tiksliai sukonstravome „BoseFrames Tempo“ taip, kad akiniai taptų jūsų kūno dalimi ir jųvisai nejaustumėte, pradedant minkštais, silikoniniais nosiespagalvėlėmis, lanksčiomis akinių lankelių rankenėlėmis irbaigiant specialiais spyruoklių vyriais, kurie laikosi pakankamaitvirtai, kad išliktų saugūs ir pakankamai lengvi, kad liktųpamirštias. Nes 15-ame kilometre viskas, ką turėtumėte jausti taimalonumas, kurį patiriat bėgant, o ne akiniai nuo saulės.


Kraujas, prakaitas, lietus irašaros.

Tobulumo kelyje jūs susiduriate suviskuo. Jūsų saulės akiniai taip pat. Štai kodėl šie IPX4vandeniui atsparūs sportiniai akiniai buvo sukurti tam, kadišgyventų bene viską. Poliarizuoti lęšiai yra atsparūsįbrėžimams ir trūkinėjimams. TR-90 nailono rėmas yra tvirtas irpatvarus. Specialiai suprojektuotas akustinis tinklas įvestimspadeda išvengti vandens ir nuosėdų.


Nieko ausyse ir ant ausų

Tai revoliucinis „Bose Open EarAudio ™“ dizainas, kuris išlaisvina jus nuo ausinių, kadgalėtumėte išgirsti ir bendrauti su aplinkiniu pasauliu, bei kartudiskretiškai klausytis muzikos. Išskirtinai paslėptas plonosplokštelės akustinis paketas sukuria tikrovišką garsą, kuris yrasodresnis ir gilesnis nei originalūs „Bose Frames“, onovatoriškas dizainas drastiškai sumažina garso sklaidą už jūsųausų ribų.


Paprastas lęšių keitimas.


Per kelias sekundes. Dėl keičiamųsportinių lęšių „Bose Frames Tempo“ yra paruoštas daugeliuisporto šakų. Pakeiskite objektyvus per kelias sekundes, kadatitiktų jūsų dabartinį reljefą ir apšvietimo sąlygas.

Oranžiniai

Vidutinės šviesos lęšiai idealiaitinka važiavimui keliais ir važiavimui dviračiu, padeda sumažintiakių įtampą ir nuovargį, kurį sukelia ryški šviesa ir akinimasatvirame kelyje.Mėlyni

Vidutinio ir silpno apšvietimolęšiai, skirti filtruoti tamsių takų šviesą. Aštrinkitedetales nelygiu reljefu, tuo pačiu sumažinant ryškią šviesą.Idealiai tinka bėgant takais ir važinėjant kalnų dviračiu.
Geltoni

Mažo apšvietimo lęšiai, idealiaitinkantys vakaro ar ankstyvo ryto treniruotėms, padeda praskaidrintitakus ir pagerinti matomumą tamsoje, debesuotoje ar ūkanotojeaplinkoje. Viena aplikacija.  Bose Connect aplikacija suteikia Jums prieigą prie visų produkto funkcijų. Pasirinkę Bose AR funkciją galite nusistatyti parametrus pagal savo poreikius.   Bose AR funkcija yra pirmoji, kuri turi papildytą realybės platformą. Ši funkcija pritaikyta iPhone ir iPad naudotojam, vėliau, bus integruota ir Android prietaisam.
Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 846
  • Mato vienetas: vnt.
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas: Bose
  • SKU: Bose
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 279.95€
  • 249.95€

Galimi pasirinkimai

Žymos: sunglasses, garso akiniai,

Loading...