Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® Companion® 20 multimedia kolonėlių sistema

Bose® Companion® 20 multimedia kolonėlių sistema

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® Companion® 20 multimedia kolonėlių sistema


Jūs nustebsite kaip lengvai Companion® 20 kolonėlių sistema susidoros su Jūsų mėgstamais audio įrašais beveik bet kokiame garso lygyje. Musų geriausia dviejų dalių kolonėlių sistema atkuria natūralų, pilną garsą ar būsite priešais savo kompiuterį ar bet kur visoje patalpoje.

  •     Mėgaukitės natūraliu garsu iš savo kompiuterio su mūsų geriausiomis kompiuterinėmis dviejų dalių kolonėlėmis
  •     Elegantiškos, mažai užimančios vietos, puikiai susilies su Jūsų kompiuteriu ir išsklaidys abejones dėl trūkstamų žemų dažnių modulio.
  •     TrueSpace® technologija leis pajusti plačią muzikinę erdvę, pilną natūralų garsą tiktai iš dviejų kompiuterinių kolonėlių. Atrasite gyvumo muzikoje, žaidimuose bei filmuose.
  •     Unikalaus dizaino valdymo pultelis. Galėsite pagarsinti/patildyti garsą, prijungti ausines ar pridėti išorinį garso šaltinį.


Galingas garsas tiktai iš dviejų mažyčių kolonėlių


Kuriant Companion® 20 garso sistemą buvo panaudotos pažangiausios BOSE technologijos, padėjusios šioms kolonėlės įgauti gerokai didesnių kolonėlių savybes. Jūs girdėsite gilius žemus tonus dėka specialiai suprojektuoto fazoinventoriaus, todėl galite pamiršti apie žemų dažnių modulį. Negana to, kolonėlių sistemoje pritaikyta BOSE® TrueSpace® technologija, kurios pagalba kolonėlės skamba detaliai, erdviai ir galingai, nors jose tėra du mažyčiai garsiakalbiai.

Modernus valdymo pultelis leis vien tik lengvo pasukimo metu padidinti arba sumažinti garsą bei įjungti/išjungti kolonėles vienu piršto prisilietimu, galėsite prijungti ausines arba kitą muzikos šaltinį.

Privalumai


Užpatentuota BOSE® TrueSpace® stereo skaitmeninių signalų apdorojimo sistema sukurs jūsų klausomai muzikai plačią muzikinę sceną, ypač klausant iš jūsų kompiuterio.

Apvalus elegantiškas valdymo pultelis. Garsas valdomas lengvu pasukimu. Užtildomas arba paleidžiamas groti vienu prisilietimu bei jungtys ausinėms ir papildomam išoriniam šaltiniui.

Specialiai suprojektuoti fazoinventoriai, kurie leidžia iš mažyčių garsiakalbių išgauti pilną natūralų garsą su giliais žemaisiais tonais.

Bose specifikacija
Išmatavimai Kolonėlė:21.9 cm A x 8.9 cm P x 11.9 cm G (1.13 kg) Pakuotė: 2.72 kg
Pakuotėje2 kolonėlės Kolonėlių kabelis Audio kabelis Maitinimo blokas ir laidas AC maitinimo laidas Control pod nuotolinio valdymo pultas ir laidas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 8198
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 279.95€
Loading...