Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® Companion® 50 multimedia kolonėlių sistema

Bose® Companion® 50 multimedia kolonėlių sistema

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® Companion® 50 multimedia kolonėlių sistema

Companion® 50 kompiuterinės kolonėlės sukurtos taip kad jums nebereiktų apsikrauti penkiomis kolonėlėmis.Dabar su  Companion® 50 kolonėlėmis pilnavertį namų kino ir žaidimų erdvinį garsą jūs pajusite tik su dviem mažomis  stilingomis kolonėlėmis ir ACOUSTIMASS® žemų dažnių moduliu. Nuo šiol jums nebereikės apsikrauti kolonėlėmis ir galvoti kur paslėpti laidus. Companion® 50 turi BOSE patentuotą TrueSpace® erdvinio garso procesorių, todėl jums nereikės rūpintis garso plokštės atnaujinimu. Prie jūsų kompiuterio Companion® 50  prijungiamos vieninteliu USB laidu.Išgirskite aukščiausio lygio garsą, sklindantį iš Jūsų kompiuterio. Mūsų naujosios kompiuterinės kolonėlės skleidžia ypatingai švarų ir aiškų garsą, tačiau neužima daug vietos.

Kompaktišką Acoustimass® žemų dažnių modulį galite pastatyti po stalu ir susidarys įspūdis, tarsi visas galingas filmų ir žaidimų garsas sklinda tik iš mažučių kolonėlių. O ausines ir kitus šaltinius prijungti bei valdyti visos sistemos garsą galėsite nedidesniu nei kompiuterio pelė, daugiafunkciniu valdymo pultu.

Dirbant kompiuteriu Bose garso kokybė leis pajusti daugiau malonumo.

Companion® 50 kolonėlės puikiai atkuria garsą ne tik iš Jūsų kompiuterio, tačiau ir kitų šaltinių. Prie jų galite prijungti kompaktinių diskų grotuvą, MP3 formatus skaitantį įrenginį, internetinę radiją bei DVD leistuvus. Garsas sklinda iš mažučių išbaigto dizaino kolonėlių. Tai unikali elegancijos ir patogumo kombinacija.
Atsisiųsti naudojimosi instrukciją

Atsisiųsti instrukciją
Bose specifikacija
Išmatavimai Satellite kolonėlė:21.90 cm A x 13.90 cm P x 9.10 cm G (0.70 kg) Acoustimass® žemų dažnių kolonėlė:21.80 cm A x 17.30 cm P x 34.80 cm G (4.60 kg) Control pod pultas:6.35 cm A x 2.86 cm P Pakuotė:28.30 cm A x 40.50 cm P x 43.50 cm G (7.92 kg)
Pakuotėje Satellite kolonėlės su stovais ir laidais Acoustimass® žemų dažnių modulis Maitinimo laidas (tinkamas Jūsų regionui) Control pod valdymo pultas Visi reikalingi laidai ir jungtys

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 13948
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 429.95€
Loading...