Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® Lifestyle® 650 SoundTouch® namų kino sistema

Bose® Lifestyle® 650 SoundTouch® namų kino sistema

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® Lifestyle® 650 SoundTouch® namų kino sistema

Tobulumas - mūsų tikslas.
Todėl jokių kompromisų

Grožis sukurtas savininko akims ir ausims. Mūsų sukurta namų pramogų sistema Lifestyle yra tobula visomis prasmėmis. Akustika. Estetika. Meistriškumas. Paprastumas. Suteikite gyvybės savo pramogoms su galingu bevieliu žemų dažnių moduliu, keturiais kompaktiškais garsiakalbiais, įskaitant bevielius galinio garso garsiakalbius, plačiajuostį centrinio kanalo garsiakalbį ir Premium klasės stiklu dengtą centrinę konsolę. Mylite muziką? Tada jūs pamilsite Soundtoutch sistemą, kurios dėka galėsite mėgautis internetinėmis radijo stočių transliacijomis, muzikiniais servisais, tokiais kaip Spotify® ar Amazon® muzika, ar jūsų išsaugotomis muzikos kolekcijomis. Pamatykite ir išgirskite patys, ir suprasite kodėl ši penkių garsiakalbių sistema yra mažiausiai kompromisų turinti sistema, kurią kada nors esame sukūrę.


Atkreipkite dėmesį į garsiakalbius

Turim ilgą istoriją, kaip iš mažo tūrio sukurti didelį garsą. OmniJewel® garsiakalbių dėka mes atverčiame naują skyrių. Šitie mažieji garsiakalbiai pagaminti iš preciziškai išpjauto aliuminio, kurio viduje yra dvi akustinės kameros ir 2 garsiakalbiai atsukti vienas priešais kitą. Tai yra mūsų pirmi daugiakrypčiai garsiakalbiai, kurie turi tikrą 360 laipsnių sklindantį erdvinį garsą. Reikėjo net 30 žmonių komandos, kad ištobulinti visas smulkmenas ir užtikrinti kad akustika būtų tokia pat kaip ir estetika. O galinio garso garsiakalbiai yra netgi bevieliai!


Centrinis Lifestyle 650 garsiakalbis.

Jis yra platesnis tam, kad geriau derėtų su televizoriumi. Korpusas yra pagamintas iš aliuminio ir jame yra sumontuoti penki garsiakalbiai.

Griausmingas bosas.
Bevielis ryšys su valdymo konsole.

Be abejo, žiūrint filmą ar klausantis muzikos Jūs norite galingo boso, tačiau nenorite užgrūsti savo kambario didelio gabarito garsiakalbiais. Mūsų žemų dažnių modulis, su Premium klasės stiklo paviršiumi puikiai atitiks visus Jūsų lūkesčius. Jame puikiai dera ir garsas ir stilius. Galingas garsiakalbis ir QuietPort technologija savyje apjungia geriausią savo klasėje garsą.
Poliruotas ir dailiai išlenkto stiklo dizainas nepaliks Jūsų abejingu. Tačiau vien tik geros išvaizdos neužtenka. Konsolė savyje apjungia visas svarbiausias technologijas: Bluetooth® ir Wi-Fi® bevielio ryšio technologijas, 4K video suderinamumą, 6 HDMI™ jungtis ir dar daugiau. Ir visa tai valdoma universalaus nuotolinio pultelio pagalba.


Mažiau pastangų, daugiau muzikos

Kurdami SoundTouch® 300 sistemą mes įdėjome daug pastangų, kad vėliau reiktų kuo mažiau galvoti Jums. Ir tai galioja ne tik žiūrint kiną. Kai kalba eina apie muziką, Jūs galite nesijaudinti kaip ir kokiu būdų geriausia klausytis muzikos. Šis garso projektorius leidžia klausytis muzikos iš telefono ar planšetinio kompiuterio per Bluetooth® ryšį, arba pajungti garsiakalbį per Wi-Fi® prie tinklo ir mėgautis muzika be telefono.


SoundTouch® garsiakalbiai sukurtu augti kartu su Jumis. Kai turite vieną, be kada prie jos galite lengvai pridėti kitą, ir jos dirbs kartu. Taigi kai eisite iš kambario į kambarį, muzika seks Jus iš paskos. Nemokama SoundTouch® aplikacija, telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba, suteiks visišką SoundTouch® 300 garso projektoriaus kontrolę ir ne tik jo, bet ir sivų produktų, pažymėtų SoundTouch vardu. Aplikacijos pagalba galėsite lengvai naršyti po turimą muziką ir ją valdyti visuose namuose. Galite susidėlioti savo mėgiamą muziką ar radijo stotis taip, kad paskui galėtumėte ją jas pasiekti vieno mygtuko paspaudimu.


Sukurta, kad būtų kuo paprasčiau.

Unify® technologija vaizdžiai padės Jums susikonfiguruoti sistemą ir paaiškins kaip reikia pajungti papildomus įrenginius. Dvejojate, ar tikrai sistema gerai skambės Jūsų kambaryje? Be reikalo, ADAPTIQ audio kalibracijos sistema išanalizuos kambario ypatybes ir priderins sistemos garsą taip, kad jis skambėtų be priekaištų. Kai tik jūs išgirsite garsą, tiesiog būsite sužavėti, jis bus be priekaištų. Galinio garso garsiakalbiai ir žemų dažnių modulis jungiamas bevieliu tinklu, taigi tai dar labiau palengvina instaliaciją.
Atsisiųsti naudojimosi instrukciją

Atsisiųsti instrukciją
Bose specifikacija
IšmatavimaiIšmatavimai/svoris Konsolė: 40.59 cm P x 25.8 cm A x 6.5 cm G OmniJewel garsiakalbiai (kiekvienas):4.67 cm P x 14.66 cm A x 4.67 cm G (su stoveliu) (0.35 kg) OmniJewel centrinis garsiakalbis:54.2 cm P x 4.82 cm A x 4.68 cm G (be stovelio) (1.2 kg) Acoustimass bevielis žemų dažnių modulis:30.5 cm P x 38.1 cm A x 30.5 cm G (13.6 kg) Elektros kabelis su maitinimo šaltiniu:16.6 cm P x 4.1 cm A x 7.8 cm G (0.28 kg)
Papildomi duomenysPalaikomi audio formatai: Dolby® Digital, Dolby® Digital Plus, Dolby® TrueHD, DTS, Multichannel PCM. Video suderinamumas: Palaiko šešis 4K/60 šaltinius (HDMI 2.0/HDCP 2.2)
JungtysKonsolės galinė dalis 1 HDMI™ išėjimas su Audio Return Channel (ARC) 5 HDMI įėjimai 2 optinės skaitmeninės jungtys 2 coaxial skaitmeninės jungtis 2 analoginės L/R audio jungtys 1 3.5 mm jungtis Acoustimass modulio pajungimui 1 duomenų jungtis 1 IR kartotuvo jungtis 1 Ethernet jungtis SoundTouch sistemai ir programinės įrangos naujinimmams 1 USB jungtis tik programinės įrangos naujinimams Konsolės priekinė dalis 1 HDMI įėjimas 1 3.5 mm jungtis ADAPTiQ systemai ir ausinių pajungimui 1 įjungimo mygtukas 1 šaltinio mygtukas 1 sistemos konfigūravimo mygtukas
PakuotėjeValdymo konsolė 4 OmniJewel garsiakalbiai 4 OmniJewel stoveliai OmniJewel centrinis garsiakalbis Acoustimass bevielis žemų dažnių modulis Universalus valdymo pultelis 2 priekinių garsiakalbių laidai 2 galinių garsiakalbių laidai 5 AC-2 maitinimo šaltiniai 2 bevieliai imtuvai ADAPTiQ ausinės IR kartotuvas HDMI kabelis 4 AA baterijos Konsolės maitinimo šaltinis 4 elektros laidai Atsuktuvas Vartotojo instrukcija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 15799
 • Mato vienetas: Vnt.
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 4499.00€

Galimi pasirinkimai

Rekomenduojami priedai

Prieš spausdami mygtuką Į KREPŠELĮ laukelyje įveskite pageidaujamą rekomenduojamų prekių kiekį. Jeigu nereikia priedų palikite nulius.

Bose® OmniJewel™ lubų laikikliai

Bose® OmniJewel™ lubų laikikliai

 • * Būtina pasirinkti

79.95€

Bose® OmniJewel™ grindų stovai

Bose® OmniJewel™ grindų stovai

 • * Būtina pasirinkti

199.95€

Bose® OmniJewel™ sieniniai laikikliai

Bose® OmniJewel™ sieniniai laikikliai

 • * Būtina pasirinkti

49.95€

Bose® OmniJewel™ stalo stovai

Bose® OmniJewel™ stalo stovai

 • * Būtina pasirinkti

79.95€

Bose® OmniJewel™ centrinės kolonėlės laikiklis

Bose® OmniJewel™ centrinės kolonėlės laikiklis

 • * Būtina pasirinkti

29.95€

 • Viso su priedais: 0.0€ + pasirinkimai
 • Galutinė kaina su priedais ir pagrindine preke: 4499.00€ + pasirinkimai

Loading...