Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® QuietComfort® 20i Acoustic Noise Cancelling® ausinės Samsung ir Android™ įrenginiams

Bose® QuietComfort® 20i Acoustic Noise Cancelling® ausinės Samsung ir Android™ įrenginiams

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® QuietComfort® 20i Acoustic Noise Cancelling® ausinės Samsung ir Android™ įrenginiams


Šios ausinės sukurtos aktyviems, kad muzika būtų kartu kur bekeliautumėte. Tai pirmosios į ausis statomos ausinės su triukšmą mažinančia technologija. Jūs galėsite kontroliuoti ne tik muziką sklindančią iš ausinių, bet ir aplinkos garsus efektyviau nei bet kada ankščiau. Naujausių Bose technologijų dėka Jūs visiškai valdysite aplinkos garsus.. Bose QC-20 ausinės leis išlikti kartu su muzika kur bepatektumėte dienos eigoje.

Pasinerkite į muziką kur bebūtumėte

Mūsų QC-20 ausinės leis mėgautis muzika keliaujant kaip niekada ankščiau. Jūs patirsite aukštą skaitmeninio garso kokybę, be to atsiskirsite nuo aplinkos triukšmo. Patentuoti StayHear®+ ausinių kištukai fiziškai blokuoja tam tikrą triukšmo lygį, o mūsų triukšmo slopinimo technologija sumažins beveik visą likusį triukšmą. Rezultate liekate tiktai Jūs ir Jūsų klausoma muzika.

Aukšta garso kokybė iš Bose pažangiausių technologijų
Triukšmo slopinimo technologija pažangesnė nei bet kuriose kitose ausinėse
Aplinkos rėžimas, kad galėtumėte girdėti viską kas vyksta aplink, kol Jūs klausotės muzikos
Ilgalaikis komfortas plius stabilumas su patentuotais StayHear®+ ausinių kištukais
Pasirinkite – tinkamiausią režimą

Pasitaiko akimirkų, kada mes norime girdėti aplinkos garsus klausydamiesi muzikos. Eidami per gatvę ar laukdami pranešimo apie lėktuvą oro uoste ir t.t. Tai situacijos kada aplinkos režimas įgauna vertę. Vietoj to, kad nusiimtumėte ausines, Jums tereikia paspausti mygtuką ir Jūs jau girdite aplinkos garsus.

Įtraukiantis garsas

Garsas, kurio nesitikite iš ausinių, statomų į ausis. Mūsų TriPort ® technologija ir aktyvus EQ subalansuos klausomą muziką, kad kasdieną klausomi įrašai būtų tarsi gyvi. Taigi, kur bebūtumėte – muzika skambės su neprilygstamu sceniniu garsu bei gyvumu.

Ištobulinta ausinių kištukų technologija

Patentuota StayHear®+ ausinių kištukų technologija leis mėgautis muzika dar patogiau. Naujieji kištukai padengti kokybiško minkšto silikono sluoksniu su grybo formos atramėlėmis. Dėka šių sprendimų nereikia ausinių stipriai grūsti į ausis, o Jūs jaučiate didžiausia komfortą klausydamiesi muzikos, taip pat grybo formos atramėlės švelniai prisitaiko prie Jūsų ausies formos ir kartu gaunamas stabilesnis ausinės laikymasis ausyje.

Ausinių valdymas

Bose QC-20 ausinių valdymas suprojektuotas, kad būtų patogus ir visada po ranka. Naudokite slankiklį-jungiklį įjungti arba išjungti triukšmo slopinimo funkciją ant valdymo modulio. Taip pat ant ausinių kabelio sumontuotas valdiklis skirtas paleisti/sustabdyti garso įrašus, pakeisti garso takelį pirmyn/atgal, padidinti ar sumažinti garso lygi bei aktyvuoti/deaktyvuoti triukšmo slopinimo modulį ausinėse vienu paspaudimu. Taip pat galėsite atsiliepti į skambučius dėka integruoto mikrofono bei perjungti atgal į Jūsų klausomą muziką. Tai yra taikoma QC-20i modeliui, skirtas „Apple“ gaminiams. QC-20 modelis skirtas „Android“, „BlackBerry“ arba „Windows telefonams – kurio valdymo valdiklis turės du mygtukus, o Apple modelis 4 mygtukus.


Pakraunamas akumuliatorius

Ekologiška ličio jonų baterija (esanti modulio viduje) pasikrauna vos per dvi valandas su komplektacijoje pridėtu USB kabeliu ir užtikrina iki 16 valandų muzikos klausymasį. Baterijos indikatorius rodys įkrovimo būseną ir net jei baterija išsikraus, Jūs vis tiek galėsite klausytis muzikos per mūsų ausines, tik be triukšmo slopinimo funkcijos. Kai nenaudosite ausinių, tiesiog laikykite ausines ir laidus komplektacijoje pridėtame lagaminėlyje.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 4677
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 249.95€

Galimi pasirinkimai

Loading...