Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® QuietComfort® 35 II belaidės ausinės

-27% Bose® QuietComfort® 35 II belaidės ausinės

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® QuietComfort® 35 II belaidės ausinės

Geriausios  Bose ausinės dabar dar geresnės!

Visiškai nepakartojama Noise Cancelling (triukšmą slopinanti) ausinių technologija, į kurią Bose investavo daugiau nei 40 tyrimų metų, leis jums muzikos klausytis be jokių trukdžių. Dabar ausinės yra dar geresnės, kadangi galite pasirinkti triukšmo slopinimo lygį pagal poreikius. Specialiai pritaikyta EQ sistema skleidžia itin natūraliam artimą skambesį esant bet kokiam garso stiprumui. Kai kalbate telefonu, dvigubo garsiakalbio sistemos pagalba  visi trukdantys aplinkos garsai efektyviai išfiltruojami.

 • Konkurentų rinkoje neturintis triukšmo slopinimas, skirtas atpalaiduojančiai tylai ir aukščiausios kokybės garsas.
 • Belaidis Jūsų įrenginių prijungimas per Bluetooth ir NFC.
 • Pilnai pakrautos veikia iki 20 valandų belaidžiu režimu ir iki 40 valandų prijungtos per laidą.
 • Gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, ko pasekoje, net po ilgo šių ausinių nešiojimo nejaučiamas visiškai joks diskomfortas.
 • Bose Connect App leidžia valdyti prijungtus įrenginius bei pasirinkti individualius nustatymus.
 • Trys triukšmo slopinimo efektyvumo lygiai.
 • Integruota Google asistento funkcija.Paspauskite mygtuką ir pajauskite skirtumą

Ar žinote tą jausmą, kai aplinkinis pasaulis aplink jus ištirpsta ir jus persikeliate į vietą, kurioje esate tik jus ir muzika. Aktyvaus triukšmo slopinimo pagalba jus tai galite pajausti vieno mygtumo paspaudimu. Ši sistema pastoviai matuoja aplinkos triukšmą ir neutralizuoja jį priešingo signalo pagalba. Dabar ausinės dar labiau patobulintos ir triukšmo slopinimo efektyvumo lygį galite pasirikti iš trijų galimų.

Įdarbinkite savo asmeninį asistentąSpecialaus mygtuko pagalba dabar labai lengva iškviesti ir daryti užklausas Google asistentui arba Siri. Tiesiog paspauskite ir laikykite mygtuką ir pradėkite kalbėti. Norint pasileisti muziką ar gauti atsakymus į klausimus daugiau nebereikia traukti telefoną iš kišenės.


Neįprastai ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas

Iki šiol belaidės ausinės veikdavo tik ganėtinai trumpą laiką. Bose tai pakeitė. Kaip? Kai Bose optimaliai pritaikė ličio jonų baterijos dydį ir formą, kad galėtų optimaliai išnaudoti ausinių kaušelius, žinoma visa tai be kompromisų ausinių nešiojimo komfortui. Galėsite mėgautis iki 20 valandų ausinių belaidžio režimo muzikos klausymu. Prijungus ausines kabeliu, galėsite mėgautis triukšmo slopinimo funkcija net iki 40 valandų.

Aukštos kokybės medžiagos didžiausiam nešiojimo komfortui

Kokybė ir gamyboje naudojamų medžiagų nešiojimo komfortas yra labai svarbu.  Todėl QC35 ausinių lankelis ne tik minkštas, bet tikrai komfortiškas. Minkšta apvalkalo medžiaga –tai Alcantara®, kuri naudojama tik aukščiausios kokybės prekių gamintojų prabangioms jachtoms ir liukso klasės automobiliuose. Ausinių kaušeliai gaminami iš dirbtinės odos ir padengiami silikono sluoksniu, taip sukuriamas pasyvus triukšmo slopinimas.   

Lengvos, bet tvirtos? Ar tai įmanoma?

Taip! Lengvos ausinės dažnai sudaro įspūdį, kad jos sukurtos iš plastiko ir yra labai trapios. Todėl Bose ausinių gamyboje plastiko nenaudoja, tik stiklu pripildytą nailoną (glass filled nylon), kuris labai patogus nešioti ir pasižymi  dideliu tvirtumu.   Net smulkiausioms detalėms Bose naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas. Ausinių lankelio ašys ir jungiamosios detalės yra iš nerūdijančio plieno. Visa tai leidžia sukurti itin lengvas ir kartu labai tvirtas ausines.

Paprasčiausias valdymas

Nuo šiol prijungimas prie Bluetooth sąsają turinčių įrenginių tapo labai paprastas, kaip ir prijungtų įrenginių perjungimas, kaip pavyzdžiui iPad ir iPhone perjungimas skambinant telefonui. Nemokamos Bose Connect App programos dėka visi prijungimai valdomi intiutyviai. Po pirmojo pririšimo su ausinėmis galite visiškai laisvai ir paprastai perjunginėti keletą pririštų įrenginių, priklausomai kurį tuo metu norite naudoti. Programa (App) siūlo taip pat ir programinės įrangos atnaujinimus, produkto informaciją apie ausinių nustatymų personalizavimą.


Aktyvi triukšmo slopinimo sistema
Reguliuojama triukšmo slopinimo sistema

Ši sistema pastoviai matuoja aplinkos triukšmą ir neutralizuoja jį priešingo signalo pagalba.
Programuojamo funkcinio mygtuko pagalba galima pasirinkti vieną iš trijų lygių.
Aktyvi EQ sistema
Garsinės nuorodos

Specialiai pritaikyta EQ sistema skleidžia itin natūraliam artimą skambesį esant bet kokiam garso stiprumui.
Aiškios garsinės nuorodos leis paprastai prijungti pageidaujamus Bluetooth ryšį palaikančius prietaisus.
Raiškūs skambučiai
Galinga baterija

Girdėkite ir būkite girdimi netgi vėjuotoje ar triukšmingoje aplinkoje.

Mėgaukitės muzika netgi iki 20 valandų, o kai ausinės išsikraus, 15 minučių krovimo jums suteiks 2,5 grojimo.

Bose specifikacija
IšmatavimaiAusinės:18 cm x 17 cm x 8,1 cm (AxPxG) (0,31 kg) Kabelis (tik audio):1,2 m USB kabelis:30,5 cm
PakuotėjeQC35 II ausinės Audio kabelis USB kabelis Transportavimo dėklas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 19875
 • Mato vienetas: Vnt.
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 379.95€
 • 279.00€

Galimi pasirinkimai

Loading...