Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® QuietControl® 30 belaidės ausinės

-7% Bose® QuietControl® 30 belaidės ausinės

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® QuietControl® 30 belaidės ausinės


Šios ausinės sukurtos aktyviems, kad muzika būtų kartu kur bekeliautumėte. Tai pirmosios belaidės į ausis statomos ausinės su triukšmą mažinančia technologija. Jūs galėsite kontroliuoti ne tik muziką sklindančią iš ausinių, bet ir aplinkos garsus efektyviau nei bet kada anksčiau. Naujausių Bose technologijų dėka Jūs visiškai valdysite aplinkos garsus. Bose QC-30 ausinės leis išlikti kartu su muzika kur bepatektumėte iki 10 valandų nuo pilno pakrovimo.


Patentuoti StayHear®+ ausinių kištukai fiziškai blokuoja tam tikrą triukšmo lygį, o mūsų triukšmo slopinimo technologija sumažins beveik visą likusį triukšmą. Rezultate liekate tiktai Jūs ir Jūsų klausoma muzika. Aukšta garso kokybė iš Bose pažangiausių technologijų. Triukšmo slopinimo technologija pažangesnė, nei bet kuriose kitose ausinėse. Aplinkos režimas, kad galėtumėte girdėti viską kas vyksta aplink, kol Jūs klausotės muzikos. Ilgalaikis komfortas plius stabilumas su patentuotais StayHear®+ ausinių kištukais.


Ergonomiškas lankelio dizainas netrukdys jums mėgautis komfortu. Jūs nė nepagalvosite apie jį, nors jame yra integruota visa reikalinga įranga puikiam ausinių darbui. Jis lengvas, pagamintas iš labai minkštos, bet patvarios medžiagos, kurios dėka Jūs pamiršite apie jį.Mėgaukitės belaide laisve, nes savo įrenginį prie ausinių be pastangų prijungsite per Bluetooth® ir NFC. Specialiai pritaikyta EQ sistema skleidžia itin natūraliam artimą skambesį esant bet kokiam garso stiprumui. Kai kalbate telefonu, dvigubo mikrofono sistemos pagalba visi trukdantys aplinkos garsai efektyviai išfiltruojami.


Nuo šiol prijungimas prie Bluetooth sąsają turinčių įrenginių tapo labai paprastas, kaip ir prijungtų įrenginių perjungimas, kaip pavyzdžiui iPad ir iPhone perjungimas skambinant telefonui.


Nemokamos Bose Connect App programos dėka visi prijungimai valdomi intuityviai. Po pirmojo pririšimo su ausinėmis galite visiškai laisvai ir paprastai perjunginėti keletą pririštų įrenginių, priklausomai kurį tuo metu norite naudoti. Programa (App) siūlo taip pat ir programinės įrangos atnaujinimus, produkto informaciją apie ausinių nustatymų personalizavimą.


SoundTouch® garsiakalbiai sukurtu augti kartu su Jumis. Kai turite vieną, be kada prie jos galite lengvai pridėti kitą, ir jos dirbs kartu. Taigi kai eisite iš kambario į kambarį, muzika seks Jus iš paskos. Nemokama SoundTouch® aplikacija, telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba, suteiks visišką SoundTouch® 300 garso projektoriaus kontrolę ir ne tik jo, bet ir visų produktų, pažymėtų SoundTouch vardu. Aplikacijos pagalba galėsite lengvai naršyti po turimą muziką ir ją valdyti visuose namuose. Galite susidėlioti savo mėgiamą muziką ar radijo stotis taip, kad paskui galėtumėte ją jas pasiekti vieno mygtuko paspaudimu.Atsisiųsti naudojimosi instrukciją

Atsisiųsti instrukciją

Atsisiųsti greitą instrukciją

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 10858
  • Mato vienetas: Vnt.
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 299.95€
  • 279.95€
Loading...