Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® SoundLink® Mini Bluetooth® II belaidė kolonėlė

Bose® SoundLink® Mini Bluetooth® II belaidė kolonėlė

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® SoundLink® Mini Bluetooth® II belaidė kolonėlė

Mėgaukitės savo muzika pakeliui visur ir visada.

Specialaus leidimo, su prailgintu baterijos veikimu iki 12 valandų, ir USB-C jungtini greitam pakrovimui. SoundLink® MiniBluetooth® kolonėlė atkuria itin natūralų garsą iš labai kompaktiškos ir delne telpančios kolonėlės. Bluetooth® sąsajos pagalba suporuokite šią kolonėlę su kitu Bluetooth® prietaisu ir mėgaukitės muzika.

Keliaudami mėgaukitės muzika

SoundLink® Mini kolonėlė tokia lengva ir maža, kad tilps ir į rankinę ar kišenę, o sveria tik 0,67kg. Plokščio profilio ir žemai esančio svorio centro dėka, šią kolonėlę pastatysite praktiškai bet kur ir klausysite iki 12 valandų, o namuose ir krovimo metu. Visiškai iškrautos baterijos pakrovimas trunka tris valandas. Paprasta ir patogu naudotis.

Bluetooth® sąsaja

Šią belaidę kolonėlę labai paprastai prijungsite prie savo išmaniojo telefono, iPad ar kito Bluetooth®turinčio įrenginio ir be kabelių mėgausitės muzika atstumu iki 9 metrų.Paskutiniai šeši prijungti įrenginiai įsimenami, todėl jungimasis dar paprastesnis.

Didingas garsas iš kompaktiško įrenginio

Iki šiol Jums dar tikriausiai neteko girdėti tokio puikaus garso iš tokios mažos kolonėlės, SoundLink® Mini kolonėlė – tai kažkas naujo. Bekompromisinis mobilumas ir puikus garsas. Patentuotos technologijos kombinuotos su novatoriškais sprendimais suteikia galimybę atkurti galingus žemus dažnius ir labai kompaktiško korpuso.

Paprastas valdymas ir elegantiškas dizainas

SoundLink® Mini kolonėlės dizainas paremtas kuklumu. Ištisas aliuminio korpusas ne tik gražus,tačiau ir tvirtas. Ant kolonėlės yra įjungimo/išjungimo mygtukas bei garso valdymas. Visos kitos funkcijos valdomos per Jūsų Bluetooth® įrenginį.Parsisiųsti naudojimosi instrukciją

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 8571
  • Mato vienetas: Vnt.
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 189.95€

Galimi pasirinkimai

Loading...