Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® SoundSport Free belaidės ausinės

-25% Bose® SoundSport Free belaidės ausinės

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® SoundSport Free belaidės ausinės

Be laidų. Gera būtinevaržomam!


Tai mūsų pirmos tikros belaidės ausinės aktyviam laisvalaikiui.
Mėgaukis skaidriu, galingu garsu iš mūsų pirmųjų belaidžių ausinių skirtų sportui. Sukurtos taip, kad stabiliai laikytusi ausyse, bet tuo pat metu yra labai komfortiškos. Kad jas sukurti, mes panaudojime paskutines garso atkūrimo žinias ir naujausias technologijas, todėl Jums bus dar lengviau siekti savo tikslo sportuojant.

Geresnis dizainerių sprendimas.
Kai pribrendo reikalas visus elektronikos įrenginius sutalpinti tokiame mažame korpuse, mes įtemptai galvojome, kaip viską išdėstyti ir suderinti viską taip,kad Bluetooth antena galėtų maksimaliai gaudyti ryšį, bet ir tuo pat metu nenukentėtų garso atkūrimo sekcija. Rezultatas? Ausinės groja stulbinamai gerai, stabiliai, nesvarbu, kur būtų Jūsų garso atkūrimo įrenginys, ar kišenėje ar ant rankos dėklo, ar padėtas ant bėgimo takelio viršaus – jokie laidai netrukdys Jums stebėti savo rezultatus.
 

Ausinės išorėje, bet tuo pačiu stabilios viduje
Šios ausinės turi neprilygstamą komfortą ir stabilumą. Taip yra dėl to, kad mes sukūrėme "StayHear + Sport" silikoninį laikiklį,kuris vienodai užpildo ausies vidų, o plaukai prisitaiko prie viršutinės ausinių dalies. Todėl jie neišsidraikys ir neklius už įrengimų, ir Jūs galėsite sutelkti dėmesį į naujų aukštumų pasiekimą savo treniruočių metu.
 

Pikinė galia dar didesniam našumui
Geram atletiniam rezultatui pasiekti reikalingas geras našumas. Tą patį mes galime pasakyti ir apie ausines. Mes jau ne vieną dešimtmetį dirbame ta kryptimi. Garso lygio ir firminio Bose EQ signalo procesoriaus dėka, muziką Jūs girdėsite visada aiškiai, tiek prie mažo, tiek prie didelio garso. Todėl nesvarbu ar sportuose sausakimšoje sporto salėje ar tuščioje, garso kokybė visada išliks puiki.

Skirtingoms oro sąlygoms atsparios medžiagos 
Nesvarbu ar prakaituojate sporto salėje, ar bėgiojate lietuje, šiomis ausinėmis visada būsite patenkinti. Akustiniai portai įmontuoti taip, kad tapo atsparūs skirtingoms oro sąlygoms,  o visas korpusas pagamintas iš medžiagos, kuri tiesiog atstumia drėgmę. 

Tai daugiau nei dėklas
Pilnai pakrautos , ausinės gros iki penkių valandų, kad galėtumėte mėgautis bet kokios treniruotės metu. Po treniruotės padėkite jas į dėklą, kad pasikrautų. Tai užtikrins jų apsaugą ir du papildomus pakrovimus (arba iki 10 valandų baterijos veikimo trukmę), kad jos vėl būtų parengtos. Be to, greitas 15 minučių įkrovimas suteiks 45 minučių baterijos veikimo trukmę.

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 12527
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 199.95€
  • 149.95€

Galimi pasirinkimai

Loading...