Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® SoundSport® belaidės ausinės

-13% Bose® SoundSport® belaidės ausinės

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® SoundSport® belaidės ausinės


Užvedantis aukštos kokybės garsas. Ausinės, kurios Jūsų nestabdys.Sportuodami nuolat įveikiate naujus iššūkius, todėl Jums reikalingos ausinės, kurios visus šiuos iššūkius atlaikys. Bose® SoundSport® belaidės ausinės suteiks Jums visišką laisvę, motyvuojantį aukštos kokybės garsą ir ausų kištukus, kurie visuomet liks ten, kur ir priklauso jiems būti. Ausinės sukurtos sportuojantiems, o pilnai pakrauta baterija atlaiko iki 6 valandų. Taigi treniruotėse Jūsų niekas nebestabdys. Bluetooth ir NFC ryšiu paprastai ir greitai prijungsite savo įrenginius bei jau po pirmojo naudojimo įsitikinsite, kad SoundSport® ausinės sukurtos specialiai sportuojantiems. • StayHear®+ Sport kištukai ausims yra išskirtinės formos ir pagaminti iš silikono, taip pasiekiamas aukščiausio lygio nešiojimo komfortas.
 • Belaidis ryšys Bluetooth ir NFC.
 • Specialiai pritaikytas EQ skleidžia itin natūralų skambesį esant bet kokiam garso lygiui.
 • Ličio jonų baterija užtikrina iki 6 valandų muzikos klausymosi malonumą.
 • Bose Connect App programa suteikia galimybę valdyti prijungtus įrenginius ir individualiai pritaikyti nustatymus
 
Motyvuojantis aukščiausios kokybės Bose garsas
Kai judate, Jums ypatingai svarbu, kad ausinių kištukai liktų ten, kur jiems ir priklauso: ausyse. Ir būtent tai Jums garantuoja išskirtinės formos Bose StayHear®+ Sport ausų kištukai, kurie prisitaiko prie ausies formos ir nereikia nemaloniai giliai ausinių kišti į ausį, kad jos laikytųsi. Užapvalintos formos silikoniniai kištukai itin kokybiški ir garantuoja nešiojimo komfortą netgi ilgai juos naudojant. Atkaklumas atsiperka, todėl Bose remdamasi originaliais StayHear® ausinių kištukais sukūrė 6 prototipus ir taip išrinko geriausią sprendimą. 
     
    
Bluetooth ir NFC ryšys belaidei laisvei
Jūsų SoundSport® belaidžių ausinių ir Bluetooth arba NFC ryšį palaikančio įrenginio suporavimas labai paprastas. Inline valdymu galėsite priimti skambučius, reguliuoti garso lygį, stabdyti perklausą ar perjunginėti dainas. Nuo šiol Jums nebereikės sukti galvos dėl įvairiausios technikos.


Įtikinanti garso kokybė efektyvesnei treniruotei
Teisinga muzika motyvuoja atlaikyti netgi labai sunkias treniruotes. SoundSport® belaidės ausinės atkuria aiškų, natūraliam labai artimą skambesį, koks iki šiol buvo įmanomas tik kabeliais sujungtose ausinėse. Specialiai sureguliuotas EQ juntamai pagerina garso atkūrimo kokybę esant bet kokiam garso lygiui.


 Skirtingoms oro sąlygoms atsparios medžiagos
Nesvarbu ar prakaituojate sporto salėje, ar bėgiojate lietuje, su šiomis ausinėmis būsite visada motyvuoti. Akustiniai portai įmontuoti taip, kad tapo atsparūs skirtingoms oro sąlygoms, o visas korpusas pagamintas iš medžiagos, kuri tiesiog atstumia drėgmę.

   
Visuomet patikimos
Esant tam tikroms sąlygos ne visos ausinės veikia, kaip turėtų. Dažniausiai tai Bluetooth ryšio trukdžiai arba klausymuisi trukdo sporto klubuose esantis WiFi ryšys. Todėl kurdama šias ausines Bose kompanija atliko begalę testų ir bandymų ir tobulino tol, kol pasiekė pageidaujamos kokybės. Visiškai jokių kokybės kompromisų!

Paprasčiausias valdymas
Nuo šiol prijungimas prie Bluetooth sąsają turinčių įrenginių tapo labai paprastas, kaip ir prijungtų įrenginių perjungimas, kaip pavyzdžiui iPad ir iPhone perjungimas skambinant telefonui. Nemokamos Bose Connect App programos dėka visi prijungimai valdomi intiutyviai. Po pirmojo pririšimo su ausinėmis galite visiškai laisvai ir paprastai perjunginėti keletą pririštų įrenginių, priklausomai kurį tuo metu norite naudoti. Programa (App) siūlo taip pat ir programinės įrangos atnaujinimus, produkto informaciją apie ausinių nustatymų personalizavimą.     

Nemokamos programos (App) parsisiuntimas Jūsų mobiliems Apple ir Android™ prietaisams:


Per Apple App Store parsisiųsti

Per Google Play™ Store parsisiųsti
Atsisiųsti naudojimosi instrukciją

Atsisiųsti instrukciją
Bose specifikacija
IšmatavimaiAusinės: :3,05 cm x 2,5 cm x 3,05 cm (AxPxG) (23 g)
Papildomi duomenysLičio jonų baterija Krovimo laikas: 2 valandos Baterijos veikimo laikas: 6 valandos, kai pilnai pakrauta
Pakuotėje SoundSport belaidės ausinės StayHear+ Sport ausinių kištukai, 3 skirtingų dydžių USB kabelis Transportavimo dėklas Naudojimosi instrukcija Garantijos kortelė

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 30878
 • Mato vienetas: Vnt.
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 149.95€
 • 129.95€

Galimi pasirinkimai

Rekomenduojami priedai

Prieš spausdami mygtuką Į KREPŠELĮ laukelyje įveskite pageidaujamą rekomenduojamų prekių kiekį. Jeigu nereikia priedų palikite nulius.

Bose® krovimo dėklas

Bose® krovimo dėklas

  35.00€ 49.95€

  • Viso su priedais: 0.0
  • Galutinė kaina su priedais ir pagrindine preke: 129.95

  Žymos: Bose® SoundSport® belaidės ausinės

  Loading...