Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® SoundWear Companion kolonėlė

-17% Bose® SoundWear Companion kolonėlė

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® SoundWear Companion kolonėlė

Žinoma, Jūs visada norite pasiimti muziką su savimi. Bet ne visada norite būti su ausinėmis ir atsiriboti nuo supančios aplinkos. Dabar Jums to daryti ir nereikės. Naujieji "SoundWear Companion" garsiakalbiai tam ir sukurti. Ši nešiojama kolonėlė siūlo geriausius abiejų malonumų patogumus ir sąryšį - taip, kad galėtumėte klausyti muzikos ir dalyvauti Jus supančioje aplinkoje. Ji patogiai tinka jūsų pečiams, kartu su garsu, kuris yra pilnas, nesuspaustas ir aiškus Jums, tačiau mažai girdimas kitiems. Su legendine „Waveguide“ technologija, kurios pagrindu yra sukurtos kolonėlės, todėl šiuo produktu galima visiškai pasitikėti.

Mobili garso technika  kitaip
Dažnai madinga, graži, mobili technika yra atsiejama nuo funkcionalumo ir pagrindinė paskirtis lieka antraplanė. Bet ne šiuo atveju. Kiekviena šio garsiakalbio dalis yra kruopščiai sukurta siekiant geresnio garso. Todėl stengėmės panaudoti savo tobulai sukurtą „Waveguide“ technologiją šiame novatoriškame produkte. Taigi, mes panaudojome du 11 colių „garso bangolaidžius“, kurie išjaustų sodrų, pilną garsą, gilius bosus, kokius tik įmanoma išgauti iš nešiojamos įrangos.

Garso apsuptyje 
Pasidėk juos šalia. Gali vaikščioti aplink. Paskambinkite ar užduokite Siri klausimą. Šie garsiakalbiai suteikia Jums laisvę nuo Jūsų prietaisų ir tuo pačiu metu palaiko ryšį su Jumis.

Tai ne tipinė technologija, ji atsigręžusi iš galo. Stereo garsiakalbiai skleidžia daugiau garso iš galo nei iš priekio. Kompaktinės sistemos su vienu garsiakalbiu, kurios pakeitė didelių gabaritų sistemas, triukšmą neutralizuojančios ausinės, kurios pakeitė viso pasaulio supratimą apie tyrą, švarų garsą bet kokioje aplinkoje. Ir tai ne visi mūsų išradimai, proveržiai garso atkūrimo technologijoje, kuri praktiškai viską pakeitė garso atkūrime. Todėl būtų neatleistina neišbandyti mūsų naujausio produkto. Tiesiog dar kartą įsitikinti, kad mes nesustodami tobulėjame.

Sąvybės

 • Pilnai pakrauta baterija muzikos klausysitės iki 12 val. Užtenka pakrauti 15min ir 3 val. galėsite mėgautis muzika.
 • Neišsigąskite nedidelio lietaus ar per ne lyg daug saulės, tai nekenkia įrenginiui.
 • Įeinančius skambučius galima pajausti be garso- per vibravimą.
 • Prisijungimą per Bluetooth galima išsikviesti balso komanda.
 • Atsparus lenkimui

Puikiai pritaikyta forma

Mes sukūrėme technologiją perteikiančią galingus bosus iš lenkto įrenginio nešiojamą ant kaklo. Tuo pačiu panaudojome specialias medžiagas, atsparias dažnam lankstymui, o sąlytyje su atvira kūno dalimi – iš medicininio silikono, kuris užtikrina aukščiausią dėvėjimo komfortą ir prisitailymą prie Jūsų kūno linijų. Todėl šią įrangą galite nešioto ilgai, pamiršdami apie ją.

Keičiamas. Elastingas. Ilgaamžis.

Šie garsiakalbiai gali būti taip pat ir kitokios spalvinės nuotaikos. Akustiškai jie yra neuždari, todėl garsui pralaidūs pakeitus dėkliukus. Mūsų dizaineriai sukūrė keičiamus dėkliukus, kurie neįsilektrina nuo plaukų, rūbų. Komplektuojamas yra su juodos spalvos viršeliu. Papildomai galima įsigyti šių atspalvių:

 • Šiltai pilka
 • Vidurnakčio melsva
 • Tamsi slyvos

Nemokama Bose Connect programėlė

Šios programėlės pagalba galėsite valdyti, personalizuoti prietaisą, taip pat boso lygį.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 3747
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas: 17817744171
 • SKU: 17817744171
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 299.95€
 • 249.95€
Loading...