Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® SoundTouch™ 20 Series III Wi-Fi® , Bluetooth muzikos sistema

Bose® SoundTouch™ 20 Series III Wi-Fi® , Bluetooth muzikos sistema

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® SoundTouch™ 20 Series III Wi-Fi® , Bluetooth muzikos sistema

Tai ne tik dar viena garso kolonėlė

SoundTouch ™  – tai visiškai nauja sistema, skirta transliuoti muziką belaidžiu būdu Jūsų namuose, lengviau nei bet kada anksčiau. Remdamiesi mūsų patirtimi mes džiaugiamės, galėdami pristatyti šioje srityje naujausius sprendimus. Sukūrėme sistemą, kuri paprastai valdoma iš Jūsų išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamo kompiuterio su SoundTouch ™ app programėle. Nuo mėgstamos muzikos jus skiria tik vieno mygtuko paspaudimas.

Kurdami šias sistemas, mūsų inžinieriai skyrė daug dėmesio SoundTouch valdymui, būtent todėl šios muzikos sistemos turi šešis programuojamus mygtukus, kuriuos bet kada galima perprogramuoti iš savo SoundTouch app. Įsivaizduokite, vienas mygtukas-mėgstama radijo stotis, sekantis mygtukas –kita stotis arba pasirinkta muzika iš jūsų audiotekos… Ir taip iki šešių pasirinkimų. Visa tai tik vienas paspaudimas ir Jūs klausotės mėgstamos muzikos. Pagaliau, tai revoliucinis sprendimas audio rinkoje, kada taip lengva naudoti, kaip įjungti šviesą namuose, tik daug smagiau.

Nemokama SoundTouch™  programėlė

SoundTouch ™ programėlė suteiks visą kontrolę muzikai pasiekti Jūsų sistemą. Vieno piršto prilietimu nustatysite interneto radijo stotį ar grojaraštį į šešis galimus programuojamus mygtukus. Programėlę galėsite naudoti išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Jei naudosite daugiau nei vieną SoundTouch ™ sistemą namuose, galite naudoti programėlę nustatyti vienodos ar skitingos muzikos grojimui visuose kambariuose. Taigi, viskas, ko Jums reikia, tai Wi-Fi namų tinklo ir fantazijos.

Įsirenkite viso namo įgarsinimo sistemą

Jei tikrai mylite muziką, jūs tikrai norėsite, kad ji skambėtų visuose jūsų namuose. Štai kodėl yra SoundTouch ™ sistema viso namo/buto įgarsinimui. Nuo mažiausių nešiojamųjų kolonėlių iki namų kino.  Jūs galėsite klausytis skirtingos muzikos, skirtinguose kambariuose arba atvirkščiai tą pačią visur, kad ir lauke.

 •     Kokybiškas garsas vidutiniam kambariui iš kompaktiškos sistemos
 •     Galimybė transliuoti interneto radijo stotis ir pasirinkimus  iš audiotekos
 •     Greitas prijungimas bet kokio įrenginio,turinčio Bluetooth funkciją
 •     Jūsų mėgstamiausia muzika išsaugota  šešiuose mygtukuose
 •     Puikiai veikia su esamu namų Wi-Fi  tinklu ir nereikia jokios papildomos įrangos.
Atsisiųsti naudojimosi instrukciją instrukciją

Atsisiųsti instrukciją

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 11175
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 399.95€

Galimi pasirinkimai

Loading...