Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® Wave® SoundTouch™ Series IV Wi-Fi® , Bluetooth muzikos sistema

-13% Bose® Wave® SoundTouch™ Series IV Wi-Fi® , Bluetooth muzikos sistema

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® Wave® SoundTouch™ Series IV Wi-Fi® , Bluetooth muzikos sistema

Wave® SoundTouch™ muzikos sistema – tai “viskas viename” skirta atkurti Jūsų muzikai. Sistemą sudaro CD diskų grotuvas, DAB/AM/FM radijo imtuvas ir Wi-Fi priedėlis. Dėka Jūsų namų bevielio tinklo, atsiveria galimybė transliuoti tūkstančius internetinių radijo stočių bei Jūsų audiotekos įrašus. Tereikia paliesti pirštu ir mėgausitės įtraukiančiu, pilnu kambarį užpildančiu garsu. Ši maža kompaktiška sistema suskambės bet kuriame kambaryje. Jei Jūs turite namų Wi-Fi tinklą, tai Jūs turite viską, ko reikia, kad muzika būtų pasiekiama vieno mygtuko paspaudimu nuotoliniame valdymo pulte.

Aukštos kokybės garsas
“Wave® SoundTouch™” tai jau legenda tapusio “Wave® music system” atnaujintas modelis. Patentuota waveguide garsiakalbių technologija suteikia kokybišką, neproporcingą dydžiui garsą iš tokios mažos sistemos. O dabar su bevielio tinklo galimybėmis sistema tapo dar patogesnė ir universalesnė.

 •     Neįtikėtinas, kambarį užpildantis garsas iš DAB/AM/FM radijo imtuvo, CD grotuvo, transliuojant muziką.
 •     Wi-fi namų tinklas, tai viskas ko jums reikia
 •     Greitas prijungimas su bet kokiu išmaniuoju įrenginiu, turinčiu Bluetooth funkciją
 •     Waveguide garsiakalbių technologija leidžia pajusti gilų, aukštos kokybės garsą
 •     Nemokama SoundTouch programėlė Jūsų kompiuteriui, išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui
 •     Du nepriklausomi žadintuvai
 •     Papildoma įvestis 3.5mm prijungti įšorinį grotuvą
 •     Jungtis ausinėms

 
Elegancija spindintis paprastumas
Tiesiog prijunkite sistemą prie elektros tinklo – tai viskas. Touch-Top valdymas ant įrenginio viršaus skirtas įjungti, išjungti sistemą arba pasirinkti „snaudimo“ funkciją skambant žadintuvui ir tuo pačiu, šis valdymas optiškai nepastebimas. Originalūs ar įrašyti CD/MP3-CD diskai tiesiog įdedami priekinėje panelėje, jokių stalčių ar durelių. Sistema lengvai integruojasi bet kurioje patalpoje.

Komfortiškas žadintuvas
Mielai naudojatės snaudimo funkcija? Bose taip supaprastino šią funkciją, kad įsijungus žadintuvo signalui, Jums reiktų tiesiog paliesti įrenginio viršų ir nereikės papildomai ieškoti nuotolinio valdymo pulto ar spaudinėti mygtukus. Anksčiau atsikėlusiam nereikės papildomai keisti žadinimo laiko vėliau besikeliančiam asmeniui, nes sistemoje integruota Dual Alarm funkcija, leidžianti nustatyti du skirtingus žadintuvo laikus. Tai labai paprasta. Ir labai praktiška.

Paprastas valdymas
Pažangus radijo imtuvas skirtas AM/FM/ skaitmeniniam radijui (DAB, DAB+, T-DMB), leidžia geriau sugauti radijo bangas. Dideliame ekrane, kurio šviesumą galite reguliuoti, su automatiniu pritemdymu galėsite matyti daugiau informacijos apie tuo metu grojančią dainą ar klausomą radijo stotį.

Kreditinės kortelės dydžio infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultas leidžia patogiai valdyti sistemą. Galėsite užprogramuoti iki šešių AM, FM, skaitmeninio ir internetinio radijo stočių.


Namų Wi-Fi® tinklas, tai viskas ko Jums reikia
SoundTouch ™  – tai visiškai nauja sistema skirta transliuoti muziką belaidžiu būdu Jūsų namuose lengviau, nei bet kada ankščiau. Remdamiesi mūsų patirtimi mes džiaugiamės galėdami pristatyti naujausius sprendimus šioje srityje. Sukūrėme sistemą, kuri paprastai valdoma iš Jūsų išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamo kompiuterio su SoundTouch ™ app programėle. Nuo mėgstamos muzikos jus skiria tik vieno mygtuko paspaudimas.

Muzika, vieno mygtuko paspaudimu
Kurdami šias sistemas mūsų inžinieriai skyrė daug dėmesio SoundTouch valdymui, būtent todėl šios muzikos sistemos turi šešis programuojamus mygtukus, kuriuos bet kada galima nustatyti iš savo SoundTouch app. Isivaizduokite, vienas mygtukas - mėgstama radijo stotis, sekantis mygtukas kita stotis arba pasirinkta muzika iš jūsų audiotekos. Ir taip iki šešių pasirinkimų. Visa tai tik vienas paspaudimas ir Jūs klausotės mėgstamos muzikos. Pagaliau tai revoliucinis sprendimas audio rinkoje. Tai taip lengva naudoti, kaip įjungti šviesą namuose, tik daug smagiau.Aksesuarai:
Wave® SoundTouch® muzikos sistemos IV nuotolinio valdymo pultas

Bose specifikacija
Išmatavimai Sistema:14.2cm H x 36.8cm W x 22.1cm D (4.5kg) Nuotolinio valdymo pultas: 9.53cm H x 5.72cm W x .64cm D (30g)
Papildomi duomenys Belaidis jungimas: 802.11 b/g Palaikomi audio formatai: MP3, WMA, AAC, FLAC, Apple Lossless Įtampa: 240 V 50/60 Hz 60 W max Integruota Wi-Fi® ir Bluetooth® 6 užprogramuoti nustatymai, pasiekiami nuotolinio valdymo pultu
Jungtys Aux jungtis FM antena Jack jungtis ausinėms USB port Ethernet
Pakuotėje Wave® SoundTouch® IV muzikinė sistema 2.4 m (8 pėdų) AC kabelis 0.9 m (3 foot) USB kabelis (IR) nuotolinio valdymo pultas (baterijos komplekte) Demonstracinis kompaktinis diskas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 17505
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 799.95€
 • 699.95€

Galimi pasirinkimai

Loading...