Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Wilson Rapture 9 kolonėlė

Wilson Rapture 9 kolonėlė

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Wilson Rapture 9 kolonėlė

Wilson Raptor 9 – tai didžiausios ir stipriausios Raptor serijos grindinės kolonėlės. Jos pasižymi modernia ir elegantiška konstrukcija, atitinkančia vartotojų, kurie vertina ne tik techninius parametrus, bet ir laiko tėkmei bei besikeičiančioms madoms nepasiduodantį dizainą, poreikius. Klasikinės, paprastos konstrukcijos ir dviejų tradicinių apdailos spalvų (juodos ir baltos) Raptor 9 kolonėlės tiks bet kurio stiliaus patalpoje. Be to, priekyje esantis „Bass-Reflex“ lizdas leidžia pasiekti didesnį žemų dažnių diapazono garsiakalbio efektyvumą, o kolonėles galima statyti daug arčiau sienos nei užpakalinėje sienelėje lizdą turinčius garsiakalbius. Tai svarbu vartotojams, naudojantiems garso sistemą bendrose patalpose, kur patalpos dydis ir baldų išdėstymas verčia daryti kompromisus.


Raptor 9 kolonėlių konstrukcija pasižymi kruopščiai apgalvotu dizainu. Aukštos kokybės korpusą dengia patvari ir graži modernaus vinilo danga, kurios struktūra nepaprastai primena medieną. Šoninių, viršutinių ir galinių sienelių paviršius yra šiek tiek blizgus. Kolonėlių priekį dengia blizgantis baltas arba juodas plastiko skydelis. Plastikas garantuoja ilgalaikį atsparumą spalvų pokyčiams ir nepageidaujamai šviesos įtakai. Tai ypač svarbu, jei pasirinkta balta apdailos spalva, o kolonėlės bus pastatytos labai saulėtoje patalpoje. Klasikinių juodos spalvos maskuojančių plokščių, kurios tvirtinamos tradiciniais kaiščiais, dėka kolonėlės atrodo patraukliai ir negadina interjero.


Raptor 9 – tai trijų krypčių kolonėlės, kurias rekomenduojama naudoti didesnėse patalpose, kur galės pasireikšti visos akustinėmis jų galimybės ir galia. Storos MDF sienelės užtikrina konstrukcijos tvirtumą ir sumažina jautrumą vibracijoms, o jau minėta „Bass-Reflex“ prievado vieta priekinėje sienelėje leidžia išgauti didesnę boso diapazono dinamiką ir gylį, net jeigu garsiakalbiai stovi arti sienos.


Šiai konstrukcijai sukurtas filtras naudojamas sistemoje, kuri užtikrina darnų visų elementų skambesį. Ją sudaro du 16,5 cm skersmens žemų dažnių garsiakalbiai, 13 cm skersmens vidurinių dažnių garsiakalbis ir 2,5 cm aukštų dažnių garsiakalbis su tekstilės kupolu. Membranos pagamintos iš aukščiausios kokybės stipriai suspaustos celiuliozės pagal kituose Raptor serijos garsiakalbiuose išbandytą schemą. Taip gautas pageidaujamas standumas, išlaikant nedidelį membranų svorį.


Skydelis su pavieniais garsiakalbių gnybtais yra apatinėje galinės sienelės dalyje. Aukštos kokybės gnybtai užtikrina saugias jungtis su laidais, kadangi elektriniai kontaktiniai elementai turi auksinę dangą, o veržlių konstrukcija yra patogi. Gnybtai paženklinti atitinkamomis spalvomis, todėl sumažėja klaidų prijungimo metu galimybė.


Kolonėlių dydis, galia ir kituose šio prekės ženklo garsiakalbiuose išbandyta konstrukcija leidžia sukurti didelę muzikos sceną ir tiksliai išdėstyti atskirus instrumentus erdvėje. Garsas nėra agresyvus, tačiau leidžia natūraliai ir tikroviškai perduoti stiprias emocijas, puikiai atspindint kūrinio įrašymo studijoje metu sukurtą įspūdį.


Raptor 9 garsiakalbiai – tai universalus sprendimas, kurį pasirinks muzikos mylėtojai, turintys šiek tiek didesnius būstus ir ieškantys puikiai sukonfigūruotos „Hi-Fi“ sistemos, nepriklausomai nuo turimo nuo 50 iki 220 W diapazone veikiančio stiprintuvo.


Į Raptor 9 atkreipti dėmesį taip pat turėtų vartotojai, ieškantys galingų priekinių garsiakalbių daugialypėms namų kino sistemoms. Tokiu atveju rekomenduojame kitus Raptor serijos garsiakalbius naudoti kaip „Atmos“ sistemos erdvinį garsą kuriančius galinius, centrinius ar aukštesnio sluoksnio garsiakalbius.


Siūlomos kolonėlės vientisos stilistikos ir tos pačios spalvos bei tobulos atskirų elementų akustinės darnos dėka leis sukurti platų garsiakalbių komplektų asortimentą. Kartu siūlome naudoti namų kino sistemose esančius „Wilson SUB“ serijos žemų dažnių garsiakalbius.


Dažnių atkūrimo diapazonas (±3dB): 40 – 20 000 Hz

Jaurumas (2,83V / 1m): 91 dB

Nominali varža: 4-8 omų

Maksimalus garso lygis (maks. SPL): 110 dB

Rekomenduojama stiprintuvo galia: 50 – 220 W

Filtro dažnis: 700 Hz, 2 500 Hz

Aukštų dažnių garsiakalbis: 1" (25 mm), tekstilės kupolas

Vidurinių dažnių garsiakalbis: 1x 5" (130 mm), celiuliozės membrana

Žemų dažnių garsiakalbis: 2x 6 1/2" (165mm), celiuliozės membrana

Korpuso tipas: Bass-Reflex

Garsiakalbių gnybtai: pavieniai, užsukami, paauksuoti, pritaikyti bananinėms jungtims.

Priedai komplekte: spygliai

produkto matmenys: 195 x 1160 x 302 mm

svoris neto: 16.70 kg

minimalus kiekis: 2 vnt.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 4031
  • Mato vienetas: Vnt.
  • Gamintojas: Canton
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 329.00€

Galimi pasirinkimai

Šios prekės minimalus perkamas kiekis yra: 2
Loading...