Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® SoundLink Revolve II Bluetooth® kolonėlė

Bose® SoundLink Revolve II Bluetooth® kolonėlė

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® SoundLink Revolve II Bluetooth® kolonėlė

 

Maža kolonėlė.Didingi momentai, nuo kurių pašiurpsta oda.

 

Bose skleis Jūsų muzikos garsą kitaip. Nuo šiol į visas puses.

Bose pristato: SoundLink Revolve, visų laikų vieną iš  galingiausių Bose nešiojamų Bluetooth kolonėlių.

Ši, garsą 360 laipsnių kampu skleidžianti kolonėlė sukurta taip, kad kvapą gniaužiantis skambesys sklistų į visas puses. Jei aplink šią kolonėlę klausytojai stovi ratu, kiekvienas gali mėgautis vienodu garsu. Jei kolonėlę padėsite prie sienos, garsas atsispindi ir taip suteikiamas pojūtis, tarsi klausytojas būtų gyvo garso koncerte.           

 


Neįtikėtinai garsi. Stebinančiai kompaktiška.

Lai išvaizda neklaidina: kompaktiškame korpuse yra daugiau technologijų,nei Jūs galėtumėte atspėti. Pavyzdžiui, itin aukštos kokybės efektyvus keitiklis skleidžia labai natūralų ir galingą garsą. Dvi pasyvinės membranos skirtos galingiems žemiesiems dažniams atkurti be nepageidaujamų vibracijų.Specialūs slėgio mechanizmai išlygina atitinkamus garsus ir skambesys suminkštėja, ir tuo pačiu akustinio atspindžio dėka, skleidžia vienodai aiškų skambėjimą visomis kryptimis. Rezultatas: kolonėlė, kuri skleidžia Jūsų muziką taip, kad net pašiurpsta oda.


Aukštos kokybės garsas net lietui lyjant.

 

Truputis lietaus nepakenks nei Jums, nei Jūsų kolonėlei. Vandenį atstumiančio dizaino dėka galėsite naudotis SoundLink Revolve kolonėle beveik bet kur, pavyzdžiui prie baseino ar prie virtuvės kriauklės ir Jums nereikės bijoti, kad kolonėlė sušlaps.


Tvirtai stovinti, tiesiog nepajudinama.

 Ne visada viskas būna taip stabilu, kaip norėtumėte. Su šia kolonėle dėl to neturėsite problemų. Nebijokite, ši kolonėlė atlaikys nedidelį kritimą, o nuvirsti jai ne taip ir paprasta, gamyboje naudojamos specialios medžiagos,kurios neleis šios kolonėlės taip lengvai supurtyti ir pažeisti.


Nieko daugiau, tik skambesys. Be siūlių ir sujungimų.

Jokių nereikalingų ar trukdančių detalių.Nerasite nei mažiausios siūlės. Ar pastebėjote, kad grotelės neturi jokių sujungimų? Dėl naujoviško gamybos metodo kolonėlė tapo tobulai elegantiška.

 

Pasiimkite kartu ir mėgaukitės muzika.

Kolonėlė kompaktiška, patogi nešiojimui ir labai paprastai valdoma – tai dizaino siekiamybė, kur net minkšti ir korpuse integruoti mygtukai Jums padarys įspūdį. 


Įspūdinga galia.

 Nešiojama Bluetooth kolonėlės baterija turėtų būti itin galinga. Jokių problemų, SoundLink Revolve ličio jonų baterija leis mėgautis muzika iki 12valandų.


Sužinokite daugiau

 

Zona be išmaniojo telefono.

 Šiuo metu rankose neturite savo išmaniojo telefono? Jokių problemų. Jūs vis tiek galite rezervuoti vietą savo mylimiausiame restorane ar išsiųsti žinutę. Laikykite paspaudę daugiafunkcinį mygtuką ir tiesiogiai prieisite prie Siri arba GoogleNow™. Problema išspręsta.

 


Inovatyvi programėlė (App).

 Bose Connect programėlė(App) leis paprasčiau, nei iki šiol prijungti ir valdyti pageidaujamus Bluetooth prietaisus bei Juos perjungti. Jei Jums trūksta garso, programėlės pagalba sujunkite dvi SoundLink Revolve kolonėles (Party Mode) arba, jei norite gyvo garso koncerto įspūdžio, galite pasirinkti stereo nustatymus ir klausykitės ypač natūraliai skambančio garso, kuris atkuriamas atskiriant instrumentus nuo vokalo. 

Jūsų muzika.Visuomet pasiekiama.

 Papildomai galite įsigyti krovimo padą, kad Jūsų SoundLink Revolve būtų visuomet paruošta grojimui. Tiesiog prijunkite prie krovimo pado krovimo laidą, kuris buvo komplekte su kolonėle.


 

Garsinės nuorodos.
Laisvų rankų funkcija.
Geriausias sujungimas. Viskas labai paprasta. Aiškios garsinės nuorodos leis paprastai prijungti pageidaujamus Bluetooth ryšį palaikančius prietaisus, netgi du vienu metu. Kolonėlė išsaugo aštuonis paskutinius prijungtus prietaisus.
Tikriausiai jau teko susidurti su situacija, kai naudojantis laisvų rankų įranga negalite suprasti pašnekovo, o jis negali suprasti Jūsų. Tai jau praeitis! Pokalbiai, kuriuos turėsite per SoundLink Revolve kolonėlę bus aiškūs ir suprantami.
Siri ir Google Now™.
Atspari vandeniui
Šiuo metu rankose neturite savo išmaniojo telefono? Jokių problemų. Jūs vis tiek galite rezervuoti vietą savo mylimiausiame restorane ar išsiųsti žinutę. Laikykite paspaudę daugiafunkcinį mygtuką ir tiesiogiai prieisite prie Siri arba Google Now™.Problema išspręsta.
Truputis lietaus nepakenks nei Jums, nei Jūsų kolonėlei.  Vandenį atstumiančio dizaino dėka galėsite naudotis SoundLink Revolve II kolonėle beveik bet kur, pavyzdžiui prie baseino ar prie virtuvės kriauklės ir Jums nereikės bijoti, kad kolonėlė sušlaps.
Baterija
Universalus stovo tvirtinimas.
 Nešiojama Bluetooth kolonėlės baterija turėtų būti itin galinga. Jokių problemų, SoundLink Revolve II ličio jonų baterija leis mėgautis muzika iki 13 valandų.Neturite vietos kur lygiai pastatyti kolonėlę? Paprasčiausiai pritvirtinkite universalų trikojį stovą.

 

Techniniai duomenys


Išmatavimai/svorisĮėjimai/išėjimaiKiti duomenysKomplekte

Kolonėlė:  (0,66 kg) (AxPxG)

15,2 cm x 8,2 cm x 8,2 cm 

3,5-mm AUX įėjimas

Micro-B-USB jungtis

Belaidis jungimas: iki 9 m

Baterija: veikia iki 19 val.

SoundLink Revolve kolonėlė,

Įkroviklis, USB kabelis.Atsisiųsti naudojimosi instrukciją

Atsisiųsti instrukciją

Atsisiųsti trumpą naudojimosi instrukciją

Atsisiųsti instrukciją
Bose nešiojamos kolonėlės
Garso įpatumaiGilus, garsus, svaiginantis ir 360° sklindantis garsas.
RyšysBluetooth
DizainasKūginio cilindro formos, tvirtas ir vientisas aliuminio korpusas.
Atsparios vandeniui
Kraunama ličio jonų baterijaGroja iki 12 valandų
Garsinės nuorodos
NFC poravimas
Garsinė prieiga prie Siri ir Google Now™
Party Mode kolonėlių poravimas (2-jų)
Bose Connect programėlė (App)
AUX įėjimas
Universalus srieginis stovo tvirtinimas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 1760
  • Mato vienetas: Vnt.
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 229.95€

Galimi pasirinkimai

Rekomenduojami priedai

Prieš spausdami mygtuką Į KREPŠELĮ laukelyje įveskite pageidaujamą rekomenduojamų prekių kiekį. Jeigu nereikia priedų palikite nulius.

  • Viso su priedais: 0.0
  • Galutinė kaina su priedais ir pagrindine preke: 229.95

Loading...