Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Onkyo CR-N775D Multiroom HiFi CD grotuvas

Onkyo CR-N775D Multiroom HiFi CD grotuvas

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Onkyo CR-N775D Multiroom HiFi CD grotuvas

Patentuoto 3 lygių Bitstream™ skaitmeninio stiprintuvo dėka šis grotuvas pasižymi galingu ir tiksliu aukštos raiškos garsu, turinčiu nykstamai mažus iškraipymus. Šis tinklo grotuvas idealiai tinka aukštos kokybės Hi-Res Audio muzikos klausymui.

 • Integruota Chromecast technologija;
 • Atkūrimas keliose patalpose per DTS Play-Fi®* ir FlareConnect;
 • Wi-Fi® ir integruotos srautinio siuntimo programos (streaming);
 • Onkyo Controller programėlė (App);
 • DAB+- ir FM/RDS tiuneris,  Bluetooth®, USB, CD;


Techninės charakteristikos

 •     1 linijinis analoginis išėjimas ir 1 įėjimas;
 •     192 kHz/24-bit koaksialinis skaitmeninis įėjimas;
 •     192 kHz/24-bit koaksialinis skaitmeninis įėjimas;
 •     2 USB jungtys  (5 V/1 A, iš nugaros / 5 V/0.5 A, priekyje);
 •     Ethernet LAN lizdas;
 •     Žemų dažnių modulio Pre-Out;
 •     FM/DAB+ Antenos lizdas;
 •     Paauksuotos kolonėlių jungimo jungtys;
 •     3.5 mm ausinių lizdas.

Duomenų lapas.


 Modernusis „Hi-Fi“ muzikos centras 

2017 m. išleistą kompaktišką muzikos centrą „Onkyo CS-N775D“ sudaro CD grotuvas-imtuvas CR-N775D ir kolonėlės D-165. Funkcionaliajame CR-N775D įdiegta gausybė modernių ryšio sistemų bei technologijų: „Chromecast“, „Bluetooth“, „AirPlay“ bei „multiroom“ sistemos „DTS Play-Fi“ ir naujausia „Fl reConnect“. 

Audiofilinio garso mėgėjus pirmiausia sudomins įrenginio koncepcinis pagrindas – trijų fazių skaitmeninio stiprintuvo sistema „Switching Amplification“. Įprastos konstrukcijos stiprintuvuose diegiamos dvi garso signalo perjungimo pozicijos (įjungta ir išjungta), tuo tarpu trijų pozicijų schemoje įdiegta „neutralioji“ pozicija, kuri, „Onkyo“ teigimu, užtikrina tolygesnę garso signalo bangą, o skaitmeninio stiprintuvo skambesį priartina prie analoginio stiprintuvo garso. Kiekvienam iš dviejų kanalų užtikrinama 40 W (esant 4 omų apkrovai) galia, leidžianti efektyviai naudoti žemos varžos kolonėles. Didėjant garso slėgiui, slopinami trikdžiai, o patalpa prisipildo dinamiškos muzikos, kurią tiksliai atkurti padeda aukštos kokybės 768 kHz/ 32 bitų AKM skaitmeninis analoginis keitiklis AK4490. Sistema „Digital Audio Processing“ užtikrina efektyvų signalo filtravimą. 

„Onkyo CR-N775D“ atkuria CD diskų įrašus ir per belaidį ryšį leidžia mėgautis mobiliuosiuose įrenginiuose saugomais muzikos kūriniais. Japonų kompanija „Onkyo“ pirmą kartą savo „Hi-Fi“ produktų vartotojams suteikia galimybę per USB lizdą prijungti USB informacijos laikmenas ir HDD diskus. Atkoduojamos iki 192 kHz/24 bitų PCM ir iki 11.2 MHz raiškos DSD bylos be jokios papildomos konvertacijos (naudojant USB arba „Ethernet“ sąsajas). Atkuriami ir didelės raiškos glaudinti FLAC, ALAC ir WAV įrašai. 

„Chromecast“ sistema atkuria muziką iš „iPhone“, „iPad“, „Android“ mobiliųjų įrenginių bei „Mac“ ir „Windows“ kompiuterių. „DTS Play-Fi“ leidžia per programėlę muziką transliuoti į imtuvą, belaides kolonėles ir kitus įrenginius. Belaidžio ryšio technologija „FireConnect“ padeda garsą iš visų prie šio imtuvo prijungtų įrenginių atkurti kitoje patalpoje per belaides kolonėles ir išmanųjį telefoną. 

„Onkyo“ naujausia firminė belaidžio garso įrašų transliavimo technologija „FlareConnect“ paskirsto, platina ir sinchronizuoja muziką tarp viename tinkle ir išorėje susietų „Onkyo“ įrenginių, naudojant dviejų diapazonų 5 GHz/2.4 GHz „Wi-Fi“ ryšį. Gamintojas pabrėžia nesudėtingą šios „multiroom“ technologijos naudojimą, taip pat ir valdymą mobiliąja programėle „Onkyo Controller“. Garso įrašai atkuriami iš tinklo bei USB laikmenų ir „Bluetooth“ ryšiu persiunčiami į belaides „multiroom“ kolonėles. 

„FlareConnect“ leidžia kurti groja¬raščius (funkcija „Play Queue“), o muzi¬kos kompozicijas vartotojas gali rinktis iš serverio ar USB laikmenos. Ši technologija veikia panašiai kaip „FireConnect“ (sukurta „Blackfire Research“) ir „DTS Play:Fi“, tačiau suteikia daugiau galimybių – nuo 2016 m. išleidžiamus „Onkyo“ tinklinius stiprintuvus, belaides kolonėles ir kt. įrangą sujungia į vieną sistemą. Po 2018 m. planuojamo šios sistemos atnaujinimo atsiras galimybė analoginius įrašus atkurti iš išorinių šaltinių: CD bei vinilo grotuvų. 

Įdiegta ir įprasta funkcija „AirPlay“, leidžianti itin patogiai įrašus transliuoti iš „iTunes“ ir „Apple“ kompiuterių per „Wi-Fi“ ryšį. Tuo tarpu universalioji „Blu¬etooth“ užtikrina belaidį ryšį su visų rūšių įranga. 

XXI amžiaus technologijas papildo FM/RDS ir DAB+ radijo imtuvai, CD grotuvas, koaksialinis ir optinis skaitmeniniai garso įėjimai, perduodantys 192 kHz/24 bitų raiškos signalą. Be to, „Onkyo CR-N775D“ yra ir linijiniai įėjimai, infraraudonųjų spindulių jutiklio jungtis, žemųjų dažnių kolonėlės priešstiprintuvio išėjimas bei paauksuotos kolonėlių jungtys. 

Išvados. 549 eurus (be kolonėlių) kainuojantis naujasis muzikos centras „Onkyo CR-N775D“ efektyviai derina du skirtingus pasaulius: galingą, sodrų ir detalų skambesį, kurį užtikrina gamintojo milžiniška patirtis bei inovacijos, ir modernias ryšių technologijas, leidžiančias mėgautis interneto turiniu bei „multiroom“ galimybėmis. Garso sistemos
Išėjimo galia40 W x 40 W (4 Ω, 1 kHz, 10% THD, 2 Channels Driven, IEC)
Bluetooth srautinis siuntimasVersion 4.1 +LE, A2DP/AVRCP
FM radijas
Analoginis įėjimas1
Skaitmeninis koaksialinis įėjimas1
Analoginis išėjimas1
Ausinių išėjimas1
Onkyo BD grotuvai
Skaitmeninis Audio išėjimas (koaksialinis)1
Onkyo CD leistuvai
Palaikomi formataiDirect DSD 11.2 MHz and 192/24 Hi-Res Audio in FLAC, WAV, and Apple Lossless Format via Network and PC. CD Player Supports Audio CD, CD-R, CD-RW, and MP3-encoded CD (320 VBR/CBR)
Onkyo HiFi stiprintuvai
DAB/DAB+
Onkyo resyverių techniniai duomenys
Subwoofer Pre-Outs1
USB: atkūrimas iš USB

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 9302
 • Mato vienetas: Vnt.
 • Gamintojas: Onkyo
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 549.00€

Galimi pasirinkimai

Loading...