Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Onkyo DAC-HA200 D/A konverteris ausinių stiprintuvas

-23% Onkyo DAC-HA200 D/A konverteris ausinių stiprintuvas

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Onkyo DAC-HA200 D/A konverteris ausinių stiprintuvas


Mobilus/stacionarus DAC (skaitmeninis/analoginis keitiklis) ausinėms, iš taip vadinamos serijos „Pagaminta Ipod’ui“. Bet yra daug universalesnis, nei skelbia antraštė.

Naujasis Onkyo DAC-HA200 priima duomenis iš iOS prietaisų netgi be „Camera connection Kit“. Pasijungia per USB. Ir, kadangi yra integruotas Onkyo „HF-Player“ kartu su HD Player Pack, atsirado galimybė atkurti muziką 24/96  FLAC, WAVE ir ALAC formate.

Prieigą prie HD Player Pack ( perkama) DAC-HA200 savininkas gauna nemokamai. Palaikomi netgi DSD failai iki 5,6 Mgz, o o jų konvertacijai naudojama impulsinė kodavimo moduliacija.

Panaudotas Burr-Brown PCM5102 D/A, MUSES 8920 op-amp stiprintuvas.

Android prietaisai, palaikantys „Android Open Protocol 2.0“ taip pat gali jungtis per USB, tik išplėtimo lygis ribojamas iki 16/48. Per Micro USB DAC galima pasijungti PC ar MAC kaip audio prietaisą, dirbs asinchroniniame režime.

Be viso to, yra kombinuotas įėjimas mini jack (3,5mm) analoginiam ir su optiniu, skaitmeniniam signalui. Integruotas akumuliatorius dirba iki 11 valandų, todėl galite jį pasiimti su savimi į kelionę, pasivaikščiojimams ir mėgautis aukščiausios kokybės garsu. Kraunasi prijungus prie kompiuterio.

Parsisiųskite Onkyo HF aplikaciją ir mėgaukitės garso kokybe ne tik namuose.

Duomenų lapas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 9224
  • Mato vienetas: Vnt.
  • Gamintojas: Onkyo
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 299.00€
  • 229.00€
Loading...