Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® SoundLink Color Bluetooth® II belaidė kolonėlė

-15% Bose® SoundLink Color Bluetooth® II belaidė kolonėlė

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® SoundLink Color Bluetooth® II belaidė kolonėlė


Galingas Jūsų muzikos garsas visur!

Prie baseino, parke, iškylose gamtoje. Tvirta ir vandeniui atspari SoundLink Color Bluetooth II kolonėlė, tai idealus Jūsų nuotykių palydovas. Paviršius pagamintas iš rankai malonaus ir neslidaus silikono, integruotas mikrofonas atsiliepti į skambučius, ir Jums niekur ir niekada nepritrūkts aukštos kokybės garso.


SoundLink Color II  


Aukščiausius reikalavimus išpildančios inovatyvios technologijos

SoundLink® Color II yra puikus nepriekaištingos Bose inžinerijos pavyzdys, kuriame yra apjungtos išskirtinės technologijos. Pavyzdžiui, du priešingose pusėse sumontuoti pasyvus garsiakalbiai, kurių dėka be jokių nepageidaujamų vibracijų išgaunamas sodrus garsas. Štai kaip Bose sukuria garsiakalbį, kuris sudrebins Jūsų pasaulį pats nepajudėdamas nė centimetro. 


Tvirta. Minkšta. Vandeniui atspari.

SoundLink Color Bluetooth  II kolonėlė – pats geriausias pasirinkimas keliaujant ir pramogaujant. Korpusas  apgaubtas silikonu, todėl kolonėlę galėsite  nešiotis tiesiog rankinėje ar  kuprinėje. Tuo pačiu kolonėlę patogu nešiotis tiesiog rankoje, nes kampai užapvalinti ir silikono korpusas malonus liesti ir neslidus. Be viso to, kolonėlė atspari vandeniui, todėl Jums nereikės atsisakyti muzikos nei prie baseino, ežero ar kito vandens telkinio. Pasiimkite muziką visur, kur pageidaujate aukštos kokybės garso.

Tobula palydovė.

Klausykitės muzikos visur, kur tik pageidaujate. Nesvarbu ką tuo metu darote. Kolonėlė sveria tik truputį daugiau, nei futbolo kamuolys, tik 0,54 kg. Valdymas taip pat labai paprastas, tik vieno mygtuko paspaudimu atsiliepsite į skambutį, persuksite muzikinį takelį, perjungsite prijungtą prietaisą bei kitas funkcijas. Be to, ličio jonų baterija leis muzikos klausytis iki aštuonių valandų.

     Paprastas prijungimas. Klausykitės muzikos iš karto.

Srautinio duomenų siuntimo (streaming) būdu klausykitės muzikos iš beveik bet kurio Bluetooth® ryšį palaikančio įrenginio ir daugiau nieko nereikia. SoundLink Color II kolonėlė belaidžiu ryšiu veikia iki 9 metrų nuo šaltinio. Garsiniai nurodymai padės paprasčiau prijungti prietaisus bei greitai ir paprastai perjungti du pririštus prietaisus.  

Viena programėlė (App) ne vienam Bose Bluetooth įrenginiui.  

Bose tikslas, kad Jūs galėtumėte mėgautis puikiu savo belaidžių kolonėlių garsu. Taigi sukūrė ir ištobulino nemokamą programėlę (App) ir su ja Jums bus labai paprasta perjungti pririštus prietaisus, galėsite valdyti funkcijas, individualiai tvarkyti nustatymus, instaliuoti programinius atnaujinimus. Tai draugiška vartotojui, inovatyvi programa (App).Atsisiųsti trumpą naudojimosi instrukciją

Atsisiųsti instrukciją
Bose nešiojamos kolonėlės
Garso įpatumaiRyškus garsas
Ryšys
DizainasTvirtas dizainas, korpusas dengtas minkštu ir maloniu liesti silikonu.
Atsparios vandeniui
Kraunama ličio jonų baterijaGroja iki 8 valandų
Garsinės nuorodos
NFC poravimas
Garsinė prieiga prie Siri ir Google Now™
Party Mode kolonėlių poravimas (2-jų)
Bose Connect programėlė (App)
AUX įėjimas
Universalus srieginis stovo tvirtinimasx

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 15674
  • Mato vienetas: Vnt.
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 139.95€
  • 118.90€

Galimi pasirinkimai

Loading...