Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Naim Mu-so 2Gnd muzikos sistema

-33% Naim Mu-so 2Gnd muzikos sistema

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Naim Mu-so 2Gnd muzikos sistema

Bevielė Muzikos Sistema

„Naim Mu-So 2“ bevielė kolonėlė yra tikrasis šio gamintojo pasididžiavimas, kurio platus funkcionalumas, galingas skambėjimas bei estetiška išvaizda patiks kiekvienam. Galimybė valdyti įrenginį programėle, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI ARC, optinė įvestis, lietimui jautri valdymo panelė bei bevielės garso namų sistemos (multi-room) funkcionalumas. Plačiai išdėstyti garsiakalbiai ne tik atkurs stereo garsą, tačiau ir suteiks neįprastai plačią garso sceną.


Didžiulė galia bei naujos kartos garsiakalbiai

„Naim Mu-So 2“ turi integruotus naujos kartos garsiakalbius, prie kurių gamybos prisidėjo ir gamintojas „Focal“. Naujos kartos garsiakalbiai suteiks dar didesnį garso detalumą bei dar gilesnius bosus. Du žemų dažnių garsiakalbiai, du vidurinių dažnių garsiakalbiai bei 2 aukštadažniai pilnai užpildo visą dažnių diapazoną, todėl garsas tampa ne tik tikroviškas, tačiau ir natūralus. Visi šie garsiakalbiai yra susieti su galinga 450W galios signalo stiprinimo sistema.
 

Platus funkcionalumas bei atnaujintas garso apdorojimas

„Naim Mu-So 2“ turi atnaujintą DSP garso procesorių, kuris daro didžiulę įtaką garso kokybei. Kokybiško DSP procesoriaus, atnaujintų garsiakalbių bei galingos stiprintuvų sistemos kombinacija užtikrins patį geriausią skambėjimą. Integuota USB jungtis leis klausytis muzikos iš USB laikmenos, AUX bei optinė įvestys suteiks galimybę prijungti išorinius skaitmeninius ar analoginius šaltinius, o HDMI ARC jungtis užtikrins tai, jog turėsite puikią bei patogią galimybę prijungti kolonėlę prie televizoriaus bei valdyti kolonėlės garso lygį televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu. Patogiai valdyti garso lygį bei šaltinius leis lietimui jautri valdymo panelė, esanti kolonėlės viršuje.


Elegantiškas dizainas, ilgaamžiškumas bei internetinės muzikos transliavimas

Visas kolonėlės korpusas yra pagamintas iš kokybiško metalo, kuris ne tik suteikia prabangų įvaizdį, tačiau ir užtikrina tai, jog kolonėlė ilgą laiką atrodys kaip nauja. „Naim Mu-So 2“ kolonėlė taip pat gali paprastai būti prijungta prie interneto tinklo bevieliu būdu. Ši savybė suteikia plačias muzikos transliavimo galimybes. „Naim“ programėlėje yra įdiegtos „Spotify“, „Tidal“ bei internetinio radijo platformos, todėl muzikos galėsite klausytis net ir aukštos raiškos garso formatais.

Energijos suvartojimas: klausantis muzikos: 17W; budėjimo režimas: < 4W 
 Premium klasės NAIM prekės ženklo kokybės garantas, pelnęs begalę apdovanojimų
Garso įvestis Optinė (TosLink iki 96 kHz), USB įvestis, 3.5 mm jack 
Valdymas patogia NAIM programėle 
Galimybė susijungti į bevielę namų garso sistemą, grupuojant su kitomis “Mu-So” kolonėlėmis, “Uniti” serijos tinkliniais stiprintuvais ar NAIM tinklo grotuvais 
Internetinis radijas, UPnP, AirPlay, Bluetooth, Spotify Connect, TIDAL palaikymas 
Integruoto stiprintuvo galia: 450W – 6 x 75W (6ohm) 
Galimybė kolonėlę prijungti prie internet naudojant Wi-Fi arba LAN laidą 
Lietimui jautri valdymo panelė, esanti kolonėlės viršuje 
Puiki dažnių spektro kontrolė net ir esant aukštam garso lygiui
Metalinis kolonėlės korpusas 
Prestižinis kolonėlės dizainas
Aukštos klasės DSP garso signalo procesorius
Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 8143
  • Mato vienetas: vnt.
  • Gamintojas: Naim
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 1499.00€
  • 999.00€

Galimi pasirinkimai

Žymos: Naim, internetinis imtuvas, internetininė kolonėlė

Loading...