Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Profesionali įranga

Komercinėms patalpoms

IZA 250-LZ pritaikymo pavyzdys: kavinės įgarsinimas (viena zona)

IZA 250-LZ stiprintuvas yra pajungtas prie tinklinio muzikos grotuvo, kabelinės televizijos ir prie mikrofono, kuris yra skirtas įvairiems pranešimams. Taip pat yra papildoma AUX jungtis, prie kurios galima pajungti nešiojamą muzikos grotuvą. Prie stiprintuvo galima prjungti visus FreeSpace® serijos garsiakalbius, kurių galia neviršija 50 W. Stiprintuve specialaus perjungiklio pagalba galima priderinti garsą prie pajungtų garsiakalbių tam, kad būtų galima išgauti kuo geresnį skambėjimą.IZA 190-HZ pritaikymo pavyzdys: parduotuvės įgarsinimas (1 zona)

IZA 190-HZ stiprintuvas yra pajungtas prie tinklo muzikos grotuvo, CD grotuvo ir pranešimų mikrofono. Taip pat yra papildoma AUX jungtis, prie kurios galima pajungti nešiojamą muziko grotuvą. Prie stiprintuvo yra pajungtas nuotolinio valdymo pultelis, kurio pagalba galima pasirinkti A/B muzikos šaltinį. Taip pat yra galimybė pajungti valdymo signalą iš gaisrinės sistemos, suveikus gaisrinei signalizacijai, muzika yra nutildoma. Stiprintuvas turi vieną kanalą, prie kurio galima jungti visus FreeSpace® serijos garsiakalbius, kurių suminė galia neviršija 90 W. Stiprintuve specialaus perjungiklio pagalba galima priderinti garsą prie pajungtų garsiakalbių tam, kad būtų galima išgauti kuo geresnį skambėjimą.

DXA 2120 pritaikymo pavyzdys: Mikšerio režimas

DXA 2120 yra perjungtas į mikšerio režimą, prie jo yra pajungti trys mikrofonai, satelitinės TV priedėlis, tinklinis muzikos grotuvas ir nešiojamas muzikos grotuvas. Išėjimai yra perjungti į 100 V režimą ir prie jų galima jungti visus FreeSpace® arba Panaray® garsiakalbius, kurių suminė galia neviršija 100 W. Galimas stiprintuvo garso priderinimas prie pajungtų garsiakalbių per priekinę panele su LCD ekranu.IZA 2120-LZ pritaikymo pavyzdys: Klasės ar auditorijos įgarsinimas (1 zona)

IZA 2120-LZ stiprintuvas yra pajungtas prie nešiojamo kompiuterio, nešiojamo muzikos grotuvo ir prie bevielio mikrofono. Prie stiprintuvo yra pajungti du FreeSpace® arba RoomMatch® garsiakalbiai.  Stiprintuve specialaus perjungiklio pagalba galima priderinti garsą prie pajungtų garsiakalbių tam, kad būtų galima išgauti kuo geresnį skambėjimą.

IZA 2120-HZ pritaikymo pavyzdys: Baras – restoranas (2 zonos)

IZA 2120-HZ stiprintuvas yra pajungtas prie tinklo muzikos grotuvo, satelitinės TV priedėlio. Šie garso šaltiniai gali būti perjungti tiek į pirmą, tiek į antrą zoną arba į abi iš karto. Tai galima pasiekti su nuotolinio valdymo pultais, kuriuose galima perjungti A/B šaltinius ir reguliuoti garso lygį kiekvienoje zonoje atskirai. Mikrofono pranešimus taip pat galima perjungti taip, kad girdėtųsi abiejose zonose, arba kažkurioje vienoje zonoje atskirai. Stiprintuvas turi du kanalus, prie kurių galima jungti visus FreeSpace® serijos garsiakalbius, kurių suminė galia neviršija 120 W. Stiprintuve specialaus perjungiklio pagalba galima priderinti garsą prie pajungtų garsiakalbių tam, kad būtų galima išgauti kuo geresnį skambėjimą.Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Bose® FreeSpace® DS 16F garso kolonėlė

Plačiajuostė, į lubas montuojama garso kolonėlė skirta foninės muzikos ir balso atkūrimui įvairių pa..

145.00€

Bose® FreeSpace® DS 16S garso kolonėlė

Plačiajuostė, ant sienos montuojama garso kolonėlė skirta foninės muzikos ir balso atkūrimui įvairių..

169.00€

Bose® FreeSpace® DS 16SE garso kolonėlė

Plačiajuostė, ant sienos montuojama garso kolonėlė skirta foninės muzikos ir balso atkūrimui įvairių..

205.00€

Bose® FreeSpace® IZA 2120-HZ stiprintuvas

Profesionalus, integruotas Bose® FreeSpace® IZA 2120-HZ zoninis garso stiprintuvas sujungtas su Free..

1075.00€

Bose® FreeSpace® IZA 2120-LZ stiprintuvas

Profesionalus, integruotas Bose® FreeSpace® IZA 2120-L zoninis garso stiprintuvas sujungtas su FreeS..

969.00€

Loading...