Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Prekių pristatymas

Siuntimo ir pristatymo sąlygos

Internetinėje parduotuvėje “http://www.avpro.lt/” prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti Jums patogiausią prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys vienoje iš mūsų parduotuvių – Klaipėdoje arba Vilniuje. Apie paruoštą prekę atsiėmimui klientą informuosime asmeniškai telefonu, nurodytu užsakymo informacijoje. Jei prekės šiuo metu Jums patogiausioje  parduotuvėje nėra, mes ją atsivešime ir informuosime Jus 1-5 darbo dienų laikotarpyje apie tai, kada galite atvykti atsiimti savo prekės

Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje* užsakymams iki 200 Eur kainuoja 5 Eur, o užsakymai kurių suma yra 200 Eur ir daugiau, siunčiami nemokamai. Prekės pristatomos nurodytu adresu arba į kitą pirkėjui patogią vietą.

*Siuntų pristatymas į Kuršių Neriją - papildomas 40,55 € mokestis, už jį reikia mokėti atskirai.

Prekių pristatymas užtrunka nuo 2 iki 3 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į UAB „AVPRO“ sąskaitą.

 Prekės pirkėjui yra pristatomos naudojantis kompanijos "Venipak" greitųjų pasiuntinių pašto paslauga, arba per bet kurį kitą, mūsų įgaliotą, pristatymo kurjerį. Priimdamas prekes, pirkėjas privalo patikrinti siuntos komplektaciją ir pristatytų prekių būklę. Priėmus prekes ir pasirašius siuntos pristatymo dokumentus be pastabų, laikoma, kad pakuotėje esantys daiktai yra tvarkingi, siunta pristatyta tvarkingai ir nei viena santykio šalis pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturi.  Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Prekių, kurių svoris yra didesnis nei 30 kg, pristatomos tik iki gavėjo namo. Didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių užnešimo iki durų paslauga kainuoja 15 Eur. Apie šią papildomą paslaugą būtina informuoti, kuriant užsakymą - pastabose. Taip pat perspėti vadybininką, kuris tvarkys Jūsų užsakymą. Už šią paslaugą reikia mokėti atskirai.

Pristatymo metu pirkėjas privalo pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Jeigu atsiimantis prekes asmuo neatitinka mūsų turimų duomenų apie užsakovą, arba jeigu išaiškėja, kad registracijos svetainėje metu buvo pateikti melagingi ir neatitinkantys tikrovės duomenys, arba atsiimantis prekes asmuo dar nėra sulaukęs 16 metu amžiaus ir pristatymo metu nėra įgijęs teisinio veiksnumo, mes turime teisę atsisakyti pristatyti prekes užsakovui be jokių teisinių pasekmių. Mes neatsakome už duomenų įvedimo metu padarytas klaidas ar netikslumus, todėl rekomenduojame itin kruopščiai užpildyti ir pakartotinai patikrinti savo registracijos duomenis ir prekių pristatymo adresą.

UŽSAKYTŲ PREKIŲ PRISTATYMO VĖLAVIMAS:

Mes darome viską kas yra įmanoma, siekdami užtikrinti, savalaikį užsakytos ir apmokėtos prekės pristatymą. Tačiau pristatymo vėlavimo atvejai gali pasitaikyti ir dėl nuo mūsų nepriklausančių ar dėl nenumatytų aplinkybių. Nei "http://www.avpro.lt/", nei mūsų nominuotas siuntėjas arba vežėjas negali visiškai pilnai užtikrinti to, kad pirkinys pasieks Jus būtent per iš anksto numatytą pristatymo laikotarpį. Taip pat mes neprisiimame atsakomybės už jokias pasekmes, kurias gali sukelti prekės pristatymas vėliau negu mūsų puslapyje nurodytas standartinis pristatymo laikotarpis. Visa nuostolių ar žalos rizika dėl prekių pristatymo datos ir laiko prisiima pirkėjas.

Loading...