Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® S1 Pro+

-13% Bose® S1 Pro+

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® S1 Pro+

KURKITE MUZIKĄ, KURI  IŠJUDINA

Muzikantai paverčia garsą kažkuo daugiau – jie priverčia mūsų kojas trepsėti, judėti, linguoti į taktą net ir tada, kai muzika nustoja groti. Ši S1 Pro + belaidė PA sistema kaip tik jums, jei norite palikti klausytojams neišdildomą įspūdį. Tai galinga, nešiojama, profesionali garso sistema, kuri pavers Jūsų gyvus pasirodymus aukščiausio lygio šou!


PRO garso galia

S1 Pro+ yra galingesnė sistema, nei jos pirmtakas S1 Pro – ši garso sistema gali skleisti garsą garsiau ir galingiau. Taigi, kiekvieną kartą, kai naudosite šią PA sistemą pasirodyme, galėsite sukurti būtent tokią atmosferą, kokios norite.

Integruotas trijų kanalų mikšeris leis jums atkurti aukščiausios kokybės garsą:

 • 1 ir 2 kanalai skirti mikrofonams ir instrumentams

 • 3 kanalas skirtas Bluetooth srautui arba AUX


Atsinešk čia, ten ir visur!

Patogi rankena leis jums neštis S1 Pro+ sistemą patogiai bet kur: į automobilį, į sceną ar tiesiog ją neštis gatvėje. Taip pat, galite beveik pamiršti naudojimosi laiką – su vienu įkrovimu S1 Pro+ sistema veiks net iki 11 val.Garsas bet kokio dydžio erdvei

Būkite pasiruošę bet kuriai vietai, turėdami keturias padėties nustatymo parinktis ir automatinį ekvalaizerį, kuris nustato orientaciją, kad sureguliuotų nustatymus ir puikiai išnaudotų bet kokio dydžio erdvę.

Įjunk ir grok.

BE LAIDŲ.Palikite laidus dėkle, supaprastinkite sąranką ir laisvai judėkite pasirodymo metu, kai pridedate belaidžius RF siųstuvus mikrofonams ir instrumentams (parduodami atskirai). Kaip jie veikia:

1. Prijunkite siųstuvus; jie susisieja be vargo

2. Veikia iki 4 valandų

3. Laikykite ir įkraukite juos nešiojamame PA garsiakalbyje

Garso režisierius Jūsų kišenėje

Valdykite šią profesionalią Bluetooth sistemą su Bose Music programėle ir mėgukitės ToneMatch išankstinių nustatymų biblioteka.

Viskas, ko reikia Jūsų didžiajam šou


Valdykite kiekvieno kanalo garsumą, aukštus ir žemuosius dažnius ir pasiekite išankstinius „ToneMatch“ ir 1 ir 2 kanalų reverb nustatymus.Mix work & PLAY

Tarp pasirodymų transliuokite muziką telefonu, kad vakarėlis būtų profesionalus. S1 Pro+ yra mūsų galingiausias „Bluetooth“ garsiakalbis. Ir jei jūsų draugai mano, kad gali dainuoti geriau nei jūs, prijunkite mikrofoną, surenkite karaokės vakarą ir įrodykite, kad jie klysta.Kas pakuotėje?


S1 Pro+ belaidė PA sistema su baterija

Kintamosios srovės maitinimo laidas

Instrukcijos

Greitas pradmenų gidas :

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 5248
 • Mato vienetas: Vnt.
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 1141.95€
 • 999.00€

Rekomenduojami priedai

Prieš spausdami mygtuką Į KREPŠELĮ laukelyje įveskite pageidaujamą rekomenduojamų prekių kiekį. Jeigu nereikia priedų palikite nulius.

Bose® S1 Pro skaidrus garsui pralaidus kolonėlės apvalkalas

Bose® S1 Pro skaidrus garsui pralaidus kolonėlės apvalkalas

  49.00€ 65.00€

  • Viso su priedais: 0.0€ + pasirinkimai
  • Galutinė kaina su priedais ir pagrindine preke: 999.00€ + pasirinkimai

  Loading...