Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® Music stereo stiprintuvas

Bose® Music stereo stiprintuvas

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® Music stereo stiprintuvas

Bose® Music stereo stiprintuvas 
Belaidės muzikos klausymosi malonumas. Tiesiog pasirinkite Jums patinkančias kolonėles.


Su BOSE® Music stiprintuvu galite lengvai ir su malonumu pasinerti į bevielį muzikos perdavimo pasaulį. Reikia tik išsirinkti garsiakalbius pagal poreikį, dizainą, galingumą. Stiprintuvas lengvai prisijungia prie Jūsų namų "Wi-Fi®" tinklo ir yra dalis visos BOSE® šeimos gaminių kiekviename jūsų namų kambaryje bei leidžia Jums įgyti naują patirtį, organizuoti ir lengvai atkurti savo mėgstamą muziką. Nemokama programa leidžia jums ištirti muzikos paslaugas, interneto radiją ir savo fonoteką. Be to, jis paverčia Jūsų telefoną į galingą nuotolinį pultą, todėl Jūs galite kontroliuoti savo muziką, nesvarbu, kur esate. BOSE® Music stiprintuvas taip pat turi "Bluetooth®" ryšį ir 1 aux (bendraašis) įėjimą, 1 optinį,  todėl galite prijungti ne vien bevielius transliacijos šaltinius, bet ir laidinius su analoginiu signalo išėjimu, pvz. kaip CD grotuvas. Šis stiprintuvas, kurio galia yra 125 vatai per vieną kanalą, per garsiakalbius skleidžia ypatingai aukštos kokybės garsą. Norėdami padidinti garso gilumą, prijunkite pasirinktą Bose žemųjų dažnių modulį, kad dar labiau padidintumėte garso potencialą.  •     Stiprintuvas su 125 W kanalui belaidžiu būdu susijungiamas su Jūsų WiFi tinklu.
 •     Junkite kartu su kitomis SoundTouch® sistemomis ir klausykitės tos pačios muzikos visuose namuose ar skirtingos kiekviename kambaryje.
 •     BOSE Music® App programa pavers Jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį praktišku nuotolinio valdymo pultu, kuriuo valdysite iš interneto klausomą muziką.
 •     BOSE Music® App  paspauskite vieną iš 6 užprogramuotų mygtukų (Preset) ir jau galite mėgautis savo mėgstama muzika.
 •     Trys AUX įėjimai skirti prijungti prietaisus, kurie veikia ne belaidžiu būdu (pvz. CD grotuvą)
 •      Integruotas Bluetooth modulis leidžia lengvai prijungti svečio išmanųjį įrenginį ir klausytis,pvz. Youtube.

                                                                  
Su BOSE Music® atraskite naują muziką


Su BOSE Music® Jūs galėsite daug paprasčiau, nei iki šiol atrasti naują muziką ir ja mėgautis. Atraskite milijonus dainų per srautinį muzikos siuntimą (streaming).
Sistemos išplėtimas


Prie BOSE Music® galima prijungti papildomas sistemas ir taip Jūsų namai taps tikru skambesio tinklu. Klausykitės tos pačios muzikos visuose namuose arba kiekviename kambaryje skirtingosNemokama ir praktiška programa (App)

Jūsų išmanusis telefonas taps labai patogiu nuotolinio valdymo, veikiančiu bet kuriame kambaryje.
Atsisiųsti naudojimosi instrukciją

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 19513
 • Mato vienetas: vnt.
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 799.95€

Žymos: music amplifier

Loading...