Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® FreeSpace® IZA 2120-HZ stiprintuvas

Bose® FreeSpace® IZA 2120-HZ stiprintuvas

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® FreeSpace® IZA 2120-HZ stiprintuvas

Profesionalus, integruotas Bose® FreeSpace® IZA 2120-HZ zoninis garso stiprintuvas sujungtas su FreeSpace serijos garsiakalbiais sukuria darnią sistemą, kuri skirta ieškantiems aukščiausios kokybės garso.

Profesionalios serijos Bose stiprintuvai puikiai subalansuoti kasdieniam naudojimui parduotuvių, restoranų ir barų, konferencijų centrų, viešųjų ir t.t. erdvių įgarsinimui. Stiprintuvai turi garso derinimo perjungimą, dėka kurio garsas yra dar labiau subalansuojamas pagal garsiakalbių tipą. Šie profesionalios serijos BOSE stiprintuvai turi Opti-voice technologiją, kurios dėka balsas iš mikrofonų yra skaidrus ir puikiai girdimas, bei Dynamic EQ technologiją, kurios dėka girdėsite subalansuotą garsą nepriklausomai nuo jo stiprumo.

Pagrindiniai ypatumai:

 • Dvi įgarsinimo zonos, kiekviena zona turi atskirą nepriklausomą išėjimą, kuris palaiko nuotolinį garso/šaltinio pasirinkimą, garso derinimą, bei mikrofono/AUX jungčių komutavimą.
 • Opti-voice® paging technologija, normalizuoja balso dažnių juostą, balsas iš mikrofonų yra skaidrus ir puikiai girdimas ir sklandžiai perduodamas.
 • Dynamic EQ technologija, kurios dėka girdėsite subalansuotą garsą nepriklausomai nuo jo stiprumo. 
 • Nepriklausomas garso derinimas kiekvienam išėjimui, galimi garso nustatymai FreeSpace 3 sistemai, FS3 žemų dažnių garsiakalbiui, DS 16, DS 40 ir DS 100 garsiakalbiams. 
 • Dviejų nuotolinio valdymo pultų pajungimo galimybė garso reguliavimui/šaltinio parinkimui.
 • Praplėtimo galimybė, galima jungti ZA tipo stiprintuvus papildomų zonų įgarsinimui. 
 • Automatinis budėjimo režimas suteikia galimybę sutaupyti elektros energijos, kai stiprintuvas nėra naudojamas. 
 • Nuotolinis garso išjungimas, esant reikalui galim išjungti garsą signalo pagalba, kuris gali būti atsiųstas iš kitos pvz.: gaisro signalizacijos sistemos.

IZA 2120-HZ pritaikymo pavyzdys: Baras – restoranas (2 zonos)


IZA 2120-HZ stiprintuvas yra pajungtas prie tinklo muzikos grotuvo, satelitinės TV priedėlio. Šie garso šaltiniai gali būti perjungti tiek į pirmą, tiek į antrą zoną arba į abi iš karto. Tai galima pasiekti su nuotolinio valdymo pultais, kuriuose galima perjungti A/B šaltinius ir reguliuoti garso lygį kiekvienoje zonoje atskirai. Mikrofono pranešimus taip pat galima perjungti taip, kad girdėtųsi abiejose zonose, arba kažkurioje vienoje zonoje atskirai. Stiprintuvas turi du kanalus, prie kurių galima jungti visus FreeSpace® serijos garsiakalbius, kurių suminė galia neviršija 120 W. Stiprintuve specialaus perjungiklio pagalba galima priderinti garsą prie pajungtų garsiakalbių tam, kad būtų galima išgauti kuo geresnį skambėjimą.

Bose specifikacija
Išmatavimai32 mm (A) x 466 mm (P) x 326 mm (G)
Papildomi duomenysDažnių atkūrimo juosta: 55 Hz - 20 kHz (+0/–3 dB, @ 1 W 1 kHz); Stiprintuvo galia: 2 x 120 W @ 70/100V; THD+N: ≤ 0.3 % (prie nominalios galios); Dinaminis diapozonas: 88 dB Integruotas EQ: Bose FreeSpace® 3, FS3 subwoofer, DS 16, DS 40 and DS 100.
JungtysLinijinė įvestis: 2 nebalansiniai, 2 balansiniai; Page įvestis 1 balansinis; AUX įvestis 1 nebalansinis.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 9767
 • Mato vienetas: Vnt.
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas: 0719782-1410
 • SKU: 0719782-1410
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 1200.00€
Loading...