Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® SoundLink® Micro kolonėlė

Bose® SoundLink® Micro kolonėlė

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® SoundLink® Micro kolonėlė

Maža, bet tiktai kol yra išjungta

Nesvarbu, ką darai, ar eini į žygį pėsčiomis, dviračiais, ar ruoši vakarienę ar šiaip mėgaujasi pasivaikščiojimu vakare. Jums reikia muzikos. Mes sukūrėme garsiakalbį, kuris neatsilieka nuo visų jūsų nuotykių ir užtikrina neprilygstamą garsą iš tokio dydžio. SoundLink Micro" garsiakalbis yra mažas, bet galingas. Super tvirtas ir nepralaidus vandeniui. Jis turi diržą, atsparų plyšimui, trūkimui, tam kad galėtumėte jį pasiimti  su savimi. Nes šios mažos kolonėlės toks geras garsas, kad tiesiog nenorėsite jos palikti.

Mes įdiegėme daugiau. Jūs gaunate daugiau.

Kiekviena "SoundLink Micro" detalė yra specialiai suprojektuota taip, kad garso sklaida aktyvuoja silikoninius pasyviuosius radiatorius, o šie skirti atkurti garsą, kuris yra geresnis už bet kokį panašaus dydžio garsiakalbį. Ir būtent dėl šios konstrukcijos išgaunamas įspūdingas garsas iš kolonėlės tokių mažų matmenų.

Atstumia vandenį iš vidaus nuo savęs

Kalbant apie hidroizoliaciją, mes norėjome sukurti garsiakalbį, kuris ne tik veiktų sušlapęs paviršiuje, bet ir permirkęs. Mes naudojome IPX7 reitingą kaip etaloną, tada tobulinome jį toliau. Mes kruopščiai išbandėme kolonėlę įvairiomis situacijomis.Toldėl, jei ir netyčia įmesite į baseiną, nepanikuokite, tiesiog ištraukite, ir klausykitės muzikos toliau.


Bose Connect programėlė (App) leis paprasčiau, nei iki šiol prijungti ir valdyti pageidaujamus Bluetooth prietaisus bei Juos perjungti. Jei Jums trūksta garso, programėlės pagalba sujunkite dvi kolonėles (Party Mode) arba, jei norite gyvo garso koncerto įspūdžio, galite pasirinkti stereo nustatymus ir klausykitės ypač natūraliai skambančio garso, kuris atkuriamas atskiriant instrumentus nuo vokalo.


Garsinės nuorodos. Laisvų rankų funkcija.
Geriausias sujungimas. Viskas labai paprasta. Aiškios garsinės nuorodos leis paprastai prijungti pageidaujamus Bluetooth ryšį palaikančius prietaisus, netgi du vienu metu. Kolonėlė išsaugo aštuonis paskutinius prijungtus prietaisus. Tikriausiai jau teko susidurti su situacija, kai naudojantis laisvų rankų įranga negalite suprasti pašnekovo, o jis negali suprasti Jūsų. Tai jau praeitis! Pokalbiai, kuriuos turėsite per SoundLink Revolve kolonėlę bus aiškūs ir suprantami.
Atspari vandeniui Siri ir Google Now™.
Daugelis kolonėlių atrodo atsparios vandeniui, tačiau Soundlink Micro tikrai tokia yra. Mes neatsiribojome tiktai sandariu korpusu, bet ir kitais sprendimais korpuso viduje, kurių dėka kolonėlė turi nemažesnį kaip IPX7 atsparumą vandeniui. Šiuo metu rankose neturite savo išmaniojo telefono? Jokių problemų. Jūs vis tiek galite rezervuoti vietą savo mylimiausiame restorane ar išsiųsti žinutę. Laikykite paspaudę daugiafunkcinį mygtuką ir tiesiogiai prieisite prie Siri arba Google Now™.Problema išspręsta.
Baterija
Nešiojama Bluetooth kolonėlės baterija turėtų būti itin galinga. Jokių problemų, SoundLink Micro ličio jonų baterija leis mėgautis muzika iki 6 valandų.


Techniniai duomenys

Išmatavimai/svoris Įėjimai/išėjimai Kiti duomenys Komplekte

Kolonėlė (290.3 g) (AxPxG)

9,83 cm x 9,83 cm x 3,48 cm

Micro-B-USB jungtis

Belaidis jungimas: iki 9 m

Baterija: veikia iki 6 val.

SoundLink Micro kolonėlė,

USB įkrovimokabelis.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 9572
  • Mato vienetas: Vnt.
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 119.95€

Galimi pasirinkimai

Žymos: Bose® SoundLink® Micro kolonėlė

Loading...