Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose Surround Speakers

-7% Bose Surround Speakers

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose Surround SpeakersErdvinis garsas. Elegantiškas ir bevielis

Kai kalbame apie galinius erdvinio garso garsiakalbius, norime kad jos puikiai skambėtų ir būtų nepastebimos. Kadangi naujieji Virtually Invisible 300 bevieliai garsiakalbiai yra mažiau kaip 10 cm aukščio, jos puikiai atitinka mūsų užsibrėžtus tikslus. Šie garsiakalbiai specialiai sukurti Soundtouch 300 garso projektoriui, jie yra nepastebimi, bet jus tikrai pastebėsite kaip jų dėka jūsų kino ir muzikos garsas tampa erdvinis ir tikroviškas.

Smagus priedas prie jūsų kino sistemos

Pridėjus šiuos garsiakalbius prie SoundTouch 300 sistemos Jūs galėsite mėgautis jaudinančia tikro kino patirtimi. O svarbiausia, pajungimas yra labai paprastas! Prie kiekvienos garsiakalbio jungiamas atskiras bevielio tinklo adapteris, kurio dėka garsiakalbiai susijungs su Soundtouch 300 garso projektoriumi. Pajungus garsiakalbius prie sistemos turėsite pilnavertę ir galingą erdvinio garso sistemą.

Pilnas paketas

Norite dar labiau patobulinti savo sistemą nedidelio priedo dėka? Pridėję Acoustimass 300 modulį prie sistemos, Jūs galėsite džiaugtis galingu namų kino sistemos garsu, kuris suteiks neišdildomų įspūdžių. Modulis kaip ir garsiakalbiai veikia iki 9 metrų atstumu nuo Soundtouch 300 garso projektoriaus ir gali būti lengvai įkomponuotas į kambario dizainą. Pridėję modulį prie sistemos sužinosite, koks yra skirtumas girdėti bosą ir jausti griaustinį!


Atsisiųsti naudojimosi instrukciją

Atsisiųsti instrukciją
Bose specifikacija
IšmatavimaiBose Surround Speakers: 9,55 cm A x 8,32 cm P x 8,49 cm G (0,54 kg) Elektros maitinimo laidas su adapteriu: 16,6 cm P x 4,1 cm A x 7,8 cm G (0,28 kg)
PakuotėjeBose Surround Speakers 2 bevieliai imtuvai 2 AC adapteriai 2 elektros maitinimo laidai 2 garso kabeliai

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 21274
  • Mato vienetas: Pora
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 399.95€
  • 370.00€

Galimi pasirinkimai

Loading...