Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

L1 Pro8 Portable Line Array System

-18% L1 Pro8 Portable Line Array System

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

L1 Pro8 Portable Line Array System

Nešiojama L1 Pro 8 Sistema


L1 Pro8 yra visada pasiruošusi – greitai surenkama ir paruošiama darbui. Sistema siūlo plačiai sklindanti garsą. C forma isdėstyti 8 garsiakalbiai suteikia 180 laipsnių aprėbti,kuri suteikia auditorijai galimybę girdėti garsą ypatingai aiškiai, net jei auditorija yra netolygiai pasiskirsčius mažose ar vidutinio dydžio patalpose, pavyzdžiui kavinėse.
L1 Pro8 sistema yra lengvai paruošiama darbui, tad didžėjai ir atlikėjai galės greitai ir kokybiškai paruošti sistemą jų pasirodymui.


Integruota žemų dažnių kolonėlė


Integruota žemų dažnių kolonėlė su unikaliu  RaceTrack garsiakalbiu sukurtu perteikti gilias žemų dažnių garso bangas, taip sutaupydama daug vietos, kadangi nėra reikalingas papildomas žemų dažnių garsiakalbis.


Mikseris Jūsų telefone

 L1 Pro 8 Sistema turi integruotą mikserį, kuris gali būti sujungtas su įvairiais garso instrumentais, mikrofonu ar garso šaltiniu. Jūs galite kombinuoti XLR-1/4” įvestis, 1/4 ar 1/8 (3.5 mm) aux įvestis bei Bluetooth srautinio perdavimo galimybę. Pasirinkite tarp optimizuotų EQ išankstinių nustatymų, kurie sukurti gyvai muzikai, įrašytai muzikai ir dar daugiau. Taip pat, galite sujungti dar daugiau muzikos instrumentų per tam skirtas garso įvestis  ToneMatch  mikseryje ( įsigyjamas  atskirai ) – Vienas laidas užtikrina tiek maitinimą, tiek skaitmeninį garsą tarp sistemos  ir Bose T4S arba T8S mikserio (pasirinktinai).


L1 Mix aplikacija

Naudodamiesi L1 Mix programėle, galite iš karto koreguoti mikserio nustatymus iš savo mobiliojo prietaiso ir net vaikščioti po kambarį, išgirsti, kaip skamba sistema ir tiksliai sureguliuoti sistemą taip, kaip jūs norite. Pakeiskite garsumo ir tono nustatymus programėlėje ir stebėkite, kaip L1 Pro šviesos diodų koduotojas juda – mikseris ir aplikacija sinchronizuojasi realiu laiku. Be to, turite prieigą prie visų išankstinių EQ nustatymų bibliotekos. Naudodamiesi L1 Mix programėle gausite ryšį, kuris sustiprins jūsų sistemos našumą ir suteiks daugiau lankstumo, norint pakeisti momentinius nustatymus.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 4210
  • Mato vienetas: Kompl.
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Išankstinis užakymas
  • 1449.00€
  • 1190.00€
Loading...