Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

ONKYO TX-NR7100 9.2-Channel THX Certified AV Receiver

-7% ONKYO TX-NR7100 9.2-Channel THX Certified AV Receiver

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

ONKYO TX-NR7100 9.2-Channel THX Certified AV Receiver

Paverskite savo namus gyva medijos šventove su 9.2 kanalų dinaminiu garso stiprinimu (DAA), palaikančiu 3D erdvinį garsą ir aktyvų kelių zonų garsą, kartu su SMART AV imtuvo™ rinkiniu, kad galėtumėte lengvai valdyti balsu pramogas naudodami "Google Assistant" arba "Amazon Alexa" įgalintą įrenginį.
HDMI® palaiko 8K/60p ir dinaminį HDR (įskaitant HDR10+ ir "Dolby Vision™") perdavimą suderinamiems televizoriams, projektoriams arba žaidimų monitoriams, prijungtiems per "eARC" pritaikytą "Main Out".
Būkite priblokšti hiperrealistinės "THX® Certified Select" nuorodos patirties ir tyrinėkite pagrindinės kokybės "IMAX® Enhanced" filmų biblioteką. Unikalios funkcijos, tokios kaip stereofoninis perjungimas nuo priekinio iki aukščio, skirtas klausytis aplinkos fono, DSP vokalo / dialogo patobulinimas ir praktinės GUI funkcijos supaprastina kasdienį veikimą. Nesvarbu, ar žaidžiate, žiūrite mėgstamą TV serialą ar transliuojate "Hi-Res Audio", "Onkyo" firminio garso stiprintuvų, laukia turtingesnis emocinis gyvenimas
THX® sertifikuotas "Select cinema-reference" garsas
"THX Certified Select" garantuoja tą patį etaloninį tūrį ir garso kokybę komerciniame kino teatre patalpose, kuriose atstumas nuo ekrano iki sėdynės yra apie 3,5 m. THX® sertifikuoti imtuvai turi išlaikyti 2 000 stendo testų 75 kategorijose.
Atraskite IMAX® patirtį
"IMAX Enhanced" naudoja DTS: X® technologiją, optimizuotą IMAX parašo patirčiai, ir atkuria visą dinaminį IMAX® teatro mišinių diapazoną. "IMAX Mode" pateikia "lMAX Enhanced" turinį, kaip numatė filmo kūrėjai. "IMAX Enhanced" filmus galima transliuoti arba turėti "Ultra HD Blu-ray™".
Sveiki atvykę į 8K Ultra HD patirtį
HDMI® 2.1 specifikacijoje apibrėžtos funkcijos leidžia 8K/60p vaizdo įrašą perduoti į suderinamą ekraną. Be HDR10 ir HLG, HDR10+ ir "Dolby Vision™" formatų optimizuoja ryškumą, kontrastą ir spalvas kiekvienoje scenoje arba kadre po kadro. Visi HDMI terminalai palaiko HDCP 2.3, o "eARC" "Main Out" perduoda užkoduotą daugiakanalį garsą (įskaitant "Dolby Atmos®" arba DTS: X) iš suderinamo televizoriaus imtuvo, vaizdo transliacijos programų arba prijungtų medijos leistuvų prie AVR, kad būtų sustiprintas. KVS (greitas medijos perjungimas) filmams ir vaizdo įrašams pašalina delsą, dėl kurios prieš rodant turinį gali būti tuščias ekranas. Pastaba: funkcijos, apibrėžtos HDMI 2.1 specifikacijoje, HDR10+ ir aprašytose pralaidumo galimybėse, palaikomos HDMI įėjimuose 1–6, "Main Out" ir "Sub/Zone 2 Out" sub režimo išvestyje.
Nauji patobulinimai žaidėjams
Pakeiskite savo žaidimo laiką naudodami 3D erdvinį garsą ir įgykite pranašumą naudodami naujas žaidėjams patogias funkcijas, apibrėžtas HDMI 2.1. VRR (kintamas atnaujinimo dažnis) pašalina vėlavimą, mikčiojimą ir kadrų plyšimą, kad žaidimas būtų sklandus. ALLM (automatinis mažos delsos režimas) optimizuoja delsą nuo šaltinio iki ekrano, o QFT (greitas kadrų perkėlimas) riboja vėlavimą, kad patirtis būtų sklandesnė.
SMART AV imtuvas™ kelių kambarių garso transliacija
SMART AV imtuvas dalijasi garsu aplink jūsų namus. Ji apima "Amazon Music HD*", "Spotify", "TIDAL", "Deezer" ir "TuneIn" ir veikia su "Ok Google" arba "® Alexa". Bendrinkite pramogas naudodami "Works with Sonos", "AirPlay 2", "DTS Play-Fi®" ir integruotą "Chromecast".
*"Amazon Music HD" palaikoma per "DTS Play-Fi".
Dirba su Sonos
Išplėskite savo "Sonos" namų garso sistemą susiedami šį AVR su "Sonos Connect" arba prievadu*. Imtuvas prisijungia prie "Sonos" ekosistemos, pažadindamas, keisdamas įvestis ir grodamas norimu garsumu pagal komandą iš "Sonos" programos*.
*"Sonos Connect" ir "Port" parduodami atskirai. "Sonos" programą galima nemokamai naudoti "iPhone" ir "iPad" iš "App Store" ir "Android" įrenginiams sistemoje "™ Google Play".
Integruotas™ "Chromecast" veikia su "Ok Google".
Transliuokite muziką iš savo išmaniojo telefono, nešiojamojo ar asmeninio kompiuterio į imtuvą naudodami integruotą "Chromecast" ir valdykite atkūrimą iš "Chromecast" palaikančių programų iš "iPhone", "iPad", "Android" telefono ar planšetinio kompiuterio, "Mac" ar "Windows" asmeninio kompiuterio arba "™® Chromebook™". Leiskite, leiskite ir valdykite garsą tiesiog naudodami savo balsą.
Dirba su Alexa
"Alexa" leidžia balsu valdyti A / V imtuvą kalbant komandas per "Alexa" integruotą įrenginį. Nesvarbu, ar norite klausytis muzikos, radijo stočių ar podcast'ų, tereikia paklausti. Jis taip pat palaiko kelių kambarių muziką*, grojamą keliuose įrenginiuose.
*Kelių kambarių muzikai gali reikėti atnaujinti programinę-aparatinę įrangą.
"Dolby Atmos" ir "DTS:X" – švęskite naują garso pasaulį
"Dolby Atmos" ir "DTS:X" išverčia 3D garso takelius iš studijos maišymo stalo į jūsų kambarį. Garsai nebėra susieti su konkrečiais kanalais ir gali laisvai judėti aplink ir virš jūsų auditorijos, todėl jie yra veiksmo pagrindas. TX-NR7100 palaiko 5.2.4-ch ir 7.2.2-ch garsiakalbių išdėstymą.
Mėgaukitės 3D garsu iš bet kurio garsiakalbio išdėstymo
"Dolby Atmos" aukščio virtualizatorius perduoda 3D garsą per bet kokį klausytojo lygio garsiakalbio išdėstymą. Ši technologija veikia savarankiškai arba su "Dolby Surround®"
mix, kad sukurtų 3D garso lauką.
"Dirac" gyvenamojo® kambario korekcija
"Dirac Live" analizuoja jūsų garso sistemą ir klausymosi aplinką, nagrinėdama mikrofonu matuojamus akustinius duomenis ir nustatydama trūkumus. Jis koreguoja garso spalvų laiko ir amplitudės aspektus, naudodamas mišrios fazės korekcijos filtrą visoje klausymosi srityje, o ne tik tam tikroje zonoje. "Dirac Live" automatiškai sukalibruoja garsą jūsų kambaryje naudodama išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį* programą ir sąrankos mikrofoną. "Dirac Live" atveria visą jūsų garsiakalbių potencialą bet kurioje klausymosi erdvėje ir suteikia unikaliai nesugadintą klausymosi patirtį.
*Įrenginys turi būti prijungtas prie interneto ir to paties tinklo kaip ir jūsų AVR.
5 GHz / 2,4 GHz dviejų juostų "Wi-Fi®" palaiko 802.11ac standartą*
Galingas keturių branduolių SoC (sistema luste) vienu metu atlieka kelias apdorojimo užduotis. Jis plėtoja tinklo funkcijas ir palaiko 802.11ac (2x2 MIMO) standartą, užtikrinantį stabilų kelių kambarių garso srautą.
*Pastaba: kai kuriose šalyse ar regionuose galioja taisyklės, turinčios įtakos belaidžio ryšio signalo stiprumui ir "Wi-Fi" kanalų naudojimui.
Dvikryptė "Bluetooth"® belaidė technologija
Šis AVR gali siųsti ir priimti garsą per "Bluetooth" belaidę technologiją. Transliuokite iš savo įrenginio į imtuvą naudodami SBC arba AAC kodekus arba perduokite garsą, leidžiamą per AVR į suderinamas belaides ausines, naudodami SBC, aptX arba aptX HD kodekus, įskaitant 24 bitų garsą per aptX™ HD.
Pastaba: palaiko MAIN Zone šaltinio perdavimą (išskyrus integruotą "Chromecast" ir veikia su "Alexa"). 24 bitų garsui be nuostolių reikalingos ausinės, palaikančios aptX HD.
Aiškesnis dialogo langas vienu mygtuko paspaudimu
"Vocal Enhancer" išsprendžia negirdimo dialogo filmuose ir TV programose problemą, naudodamas DSP algoritmus, kad padidintų garso takelio balso dažnius. Efekto lygį galima pakelti arba nuleisti naudojant nuotolinio valdymo pulto klavišus.
Trijų zonų viso namo garsas
Valdykite atkūrimą iki trijų kambarių naudodami "Onkyo Controller" programą. Šis 9.2 ch AVR turi 2 zonos DAC, palaikantį sustiprintą D / A garso paskirstymą (įskaitant HDMI, SPDIF ir NET) per 2 ir 3 zonos garsiakalbių įrašus, ir palaiko išdėstymus, įskaitant 5.2.2-ch pagrindinį + 2 zoną arba 5.2-ch + 2 zoną + 3 zoną.
Pastaba: 3 zona palaiko tik analoginį / NET. 2 zonos HDMI garsas pasiekiamas 1–3 įėjimuose. HDMI ir SPDIF palaiko tik 2 ch PCM garso signalus.
Daugiafunkcė 2 zona / B zonos linija
Analoginė RCA linijinė išvestis palaiko du "Zone" garso režimus. 2 zona palaiko aktyvų garsiakalbį arba "hi-fi" sistemos ryšį. Sinchronizuokite šaltinį MAIN ir 2 zonoje arba vienu metu paleiskite du unikalius D/A šaltinius. B zona tinka belaidžiams ausinių dokams. Mėgaukitės MAIN Zone garsu per belaides ausines.
Pastaba: Pastaba: 2 zonos režimu HDMI garsas pasiekiamas 1–3 įėjimuose, o SPDIF ir HDMI palaiko tik 2 ch PCM signalus. B zonos režimu MAIN ir B zonose įjungtas užkoduotas ir 2 ch PCM garso atkūrimas visoms įvestims.
Atsipalaiduokite naudodami stereo priskyrimo režimą
"Stereo Assign Mode" perjungia atkūrimą iš priekinių į aukščio, erdvinius arba erdvinius galinius garsiakalbius, atsižvelgiant į jūsų išdėstymą. Idealiai tinka aplinkos foniniam klausymuisi.
Pasirinktinių diegimų jungtys
12 V paleidiklio išvestis sinchronizuoja operaciją su išoriniu komponentu, pvz., maitinimo stiprintuvu, o IR įvestis jungia IR kartotuvą. Ethernet palaiko IP valdymą namų automatizavimui ir AVR konfigūracijai per kompiuterio naršyklę. Palaikomas RS-232C valdymas ir OSD išvestis. Galima įsigyti stovo tvirtinimo rinkinį.
Tiekiami priedai
    • Maitinimo laidas
    • Vidinė DAB/FM antena
    • AM kilpos antena
    • Garsiakalbio sąrankos mikrofonas
    • Greito pasirengimo darbui vadovas
    • Nuotolinis valdiklis
    • AAA (R03) baterijos x2
Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 4591
  • Gamintojas: Onkyo
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Išankstinis užakymas
  • 1399.00€
  • 1299.00€

Galimi pasirinkimai

Žymos: namų kino stirpintuvas

Loading...