Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose Noise Cancelling Headphones 700 ausinės

-25% Bose Noise Cancelling Headphones 700 ausinės

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose Noise Cancelling Headphones 700 ausinės


Papildytos realybės ausinės. Dabar tai tikra.

Bose Noise Cancelling Headphones 700 suteikia viską, ko galima tikėtis – ir tai, apie ką nė nesvajojote. Pagalvokite apie šį produktą, kaip apie išmaniąsias ausines, kurios leidžia Jums ranka pasiekti išmaniuosius asistentus. Su mūsų naujausiu ir galingiausiu integruotu mikrofonu drąsiai atsiliepkite į skambučius. Neužmirškite ir Bose AR*, pirmo tokios rūšies produkto su papildytos realybės platforma, kuri suteikia stulbinamą naujos kartos garsų potyrį.

Prisitaikanti mikrofono sistema

Bose Headphones 700 turi 4 mikrofonų sistemą, kuri atpažįsta ir išgrynina Jūsų balsą. Jūs būsite girdimi ir girdėsite taip, kaip niekada anksčiau, net ir triukšmingoje aplinkoje.Reikia atsakymų? Tiesiog paklauskite sumanaus asistento(padėjėjo).

Mūsų belaidės ausinės yra optimizuotos išmaniajam Google asistentui – jį galite lengvai nusistatyti per Bose Music aplikaciją. Kad aktyvuotumėte išmanųjį asistentą, tiesiog paspauskite mygtuką dešinėje ausinių pusėje.Išgirskite pasaulį aplink Jus. Pagal Jūsų sąlygas.

Bose Headphones 700 ausinėse mes sugebėjome patobulinti tai, dėl ko esame žinomi. Jūs galite rinktis iš 11 triukšmo slopinimo lygių, taip pasirinkdami sau tinkamiausią. Kas kartą padidindami triukšmo slopinimo lygį Jūs atitinkamai sumažinate pašalinių skleidžiamą triukšmą. Na, o sumažindami pašalinio triukšmo slopinimo lygį Jūs priartėjate prie Jus supančių garsų ir galite jaustis taip, lyg dėvite paprastas ausines. Kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą.


Esant reikalui, muziką trumpam sustabdyti galite paspaudus Conversation Mode mygtuką, ko pasekoje galėsite užsisakyti kavos puodelį ar persimesti keliais žodžiais su kolega.


Išnaudokite savo išmanaus telefono galimybes, kol jis yra Jūsų kišenėje.


Bose AR* pirmoji tokios kartos audio papildytos realybės platforma, kuri atkuria stulbinamą garsų potyrį, padėdama Jums palaikyti ryšį su skaitmeniniu pasauliu ir tuo pačiu metu neprarasti sąryšio su jus supančia aplinka. Suderinus nešiojamų garso produktų, mobilių įrenginių ir integruotų aplikacijų privalumus, Bose AR suteikia galimybę patirti naujų įspūdžių: keliauti, mokytis, žaisti, sportuoti ir daug kitų - visa tai patirkite ne tik akimis, bet ir papildytos realybės funkcijos pagalba.


Taigi, kaip veikia Bose AR?

Produktai, kuriuose integruota Bose AR funkcija, taip pat turi judesio jutiklius, kurie gali aptikti objektus pagal jūsų galvos ir kūno judesius. Bose AR patobulinta aplikacija gali naudoti šią informaciją ir pagal ją pasiūlyti garso turinį, būtent pritaikytą ten, kur esate ir ką veikiate.


O kaip su jūsų muzika? Nuostabi kaip visad.

Bose Headphones 700 ausinės perteikia aukščiausios kokybės muzikos garsus. Jūs mėgausitės muziką ir ją ne tik išgirsite, bet ir patirsite bei galėsite ją nusistatyti pagal save su ekvalaizerio pagalba. Nesvarbu ar mėgstate muzikos klausytis tyliai ar visu garsu – Jūsų muzika skambės puikiai.


Bose Music programėlė: individualus valdymas


Nuo garso iki muzikos valdymo, Bose Music programėlė suteikia jums dar didesnę kontrolę ir užtikrina, kad jūsų Bose išmanūs įrenginiai veiktų kartu ir perteiktų dar geresnį muzikos klausymo potyrį.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 18787
  • Mato vienetas: vnt
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 399.95€
  • 298.00€

Galimi pasirinkimai

Loading...