Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Acoustimass 300 bevielis žemų dažnių modulis

-11% Acoustimass 300 bevielis žemų dažnių modulis

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Acoustimass 300 bevielis žemų dažnių modulisGriausmingas bosas. Bevielis ryšys su pagrindiniu moduliu

Jums patinka naujasis Soundbar 700 garso projektorius, tačiau Jus norite jam pridėti dar daugiau gyvybės? Pridėkite prie sistemos naująjį Acoustimass 700 bevielį žemų dažnių modulį – yra skirtumas girdėti bosą ir jausti griaustinį! 

Modulis sukurtas specialiai Soundbar 700 garso projektoriui ir tai yra pats geriausias kada nors mūsų sukurtas žemų dažnių modulis namų kino sistemai. Tiesa pasakius, tai yra geriausiai skambantis tokio dydžio modulis, koks tik gali būti. Prie sistemos jis yra jungiamas bevieliu būdu, jam tereikia tik elektros energijos maitinimo.


Tobula garso ir stiliaus išraiška

Stiklinio paviršiaus dėka Acoustimass 700 modulis turi išskirtinę išvaizdą, kurios jus nesutiksite namų kino sistemų tarpe. Be abejo tai nėra tipinis gaminys. Didesnio žemų dažnių garsiakalbio dėka, šis naujai sukurtas modulis pasižymi galingu dinamišku bosu, o QuietPort technologija panaikina praktiškai visus iškraipymus.


Pilnas paketas

Pridėję Acoustimass 700 modulį prie sistemos, Jus galėsite džiaugtis galingu namų kino sistemos garsu, kuris suteiks neišdildomų įspūdžių. Tačiau tai ne vienintelis kompaktiškas priedas, kurį galima pridėti prie sistemos. Surround Speaker  bevieliai erdvinio garso garsiakalbiai padės Jums mėgautis tikru erdviniu garsu. Garsiakalbiai veikia iki 9 metrų atstumu nuo Soundbar 700 garso projektoriaus. Jie yra žemesni kaip 10 cm aukščio ir kuo puikiausiai įsilies į jūsų namų dizainą.


Atsisiųsti naudojimosi instrukciją instrukciją

Atsisiųsti instrukciją
Bose specifikacija
Išmatavimai30,5 cm P x 38,1 cm A x 30,5 cm G (13,6 kg)
PakuotėjeAcoustimass 300 bevielis žemų dažnių modulis, Elektros energijos maitinimo laidas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 24435
  • Mato vienetas: Vnt.
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 899.95€
  • 798.00€

Galimi pasirinkimai

Loading...