Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Marantz MCR612 Midi Sistema su CD, DAB+ ir internetiniu radiju

Marantz MCR612 Midi Sistema su CD, DAB+ ir internetiniu radiju

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Marantz MCR612 Midi Sistema su CD, DAB+ ir internetiniu radiju

Marantz Melody X stiprintuvas yra sukurtas daugiau nei 65 metų „Hi-Fi“ patirtį turinčios kvalifikuotų inžinierių grupės. „Melody X“ jūsų garso kolekcijai suteiks išskirtinį skambėjimą. Nesvarbu, ar tai skaitmeninis, ar analoginis - mėgausitės pačiu muzikaliausiu garsu iš bet kurio šaltinio.


Keturi didelio efektyvumo kanalai bei galingas skaitmeninis garso signalo stiprinimas užtikrins, jog prie Melody X stiprintuvo galėsite prijungti net dvi kolonėlių poras ir valdyti kiekvienos poros garso lygį atskirai. Taip pat išlieka galimybė prijungti tik vieną porą kolonėlių, suteikiant joms dvigubą galią, pasirenkant Bi-Amp kolonėlių pajungimo galimybę. 


Neribotos muzikos transliavimo galimybės

Muzikos klausymosi galimybės neapsiriboja tik ties FM/DAB+ radijo transliavimu ar muzikos klausymusi iš CD. Integruotos „HEOS“ technologijos dėka, galėsite mėgautis muzikos transliavimu iš mėgstamiausių internetinių muzikos transliavimo platformų. Mėgaukitės muzika iš Spotify, TuneIn internetinio radijo, SoundCloud, Tidal, Napster, Deezer ar savo asmeninių muzikos serverių. Turėdami daugiau „HEOS“ funkcionalumą palaikančių įrenginių, galėsite sudaryti bevielę garso sistemą.


Dar geresnė garso kokybė

Įgarsinkite savo televizorių, ar kitą skaitmeninį garso šaltinį. Marantz Melody X turi dvi skaitmenines optines įvestis, todėl galėsite mėgautis dinamišku bei kokybišku garsu žiūrėdami savo mėgstamiausius filmus ar televizijos laidas. Įjungus televizorių šis stiprintuvas aptinka atkeliaujantį garso signalą, todėl nedelsiant automatiškai nubunda iš budėjimo režimo. O patogų televizoriaus įgarsinimą užtikrina galimybė valdyti stiprintuvą nuotolinio valdymo pulteliu.


Patogus valdymas balsu

Mėgaukitės sistemos lankstumu, kurį užtikrins pagrininių valdymo balsu platformų palaikymas. Tik paprašykite ir Amazon Alexa, Google Assistant, ar Apple siri pakeis garso lygį, pakeis dainą ar net įvestį.

Galia: 2 x 60W arba 4 x 30W

A/B kolonėlių pajungimo galimybė

Integruotas CD grotuvas WMA/MP3 (CD-R/RW)

FM bei DAB+ radijo transliavimo galimybė

Integruota „HEOS“ technologija

„Bluetooth“

Valdymo balsu platformų palaikymas: „Amazon Alexa“, „Google Assistant“, „Apple Siri“

Aukštos raiškos garso formatų palaikymas: WAV/FLAC/ALAC/DSD 2.8-5.6MHz

2 x optinės skaitmeninės įvestys

Analoginė RCA įvestis

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 12207
  • Mato vienetas: Vnt.
  • Gamintojas: Marantz
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Išankstinis užakymas
  • 599.00€

Galimi pasirinkimai

Loading...