Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose® SoundLink Flex Bluetooth® speaker

Bose® SoundLink Flex Bluetooth® speaker

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose® SoundLink Flex Bluetooth® speaker


GALINGAS GARSAS. VISUR, KUR TIK EITUM

Muzika mus traukia ir palaiko visame, kas mums svarbu – akivaizdu, kad norime ją turėti su savimi visur ir visada. "SoundLink Flex Bluetooth" garsiakalbis, apsaugantis jį nuo vandens, dulkių ir smūgių, yra puikus muzikinis kompanionas kelyje. Nesvarbu, ar tai žygiai kalnuose, ar jauki vakarienė su draugais, galingas "SoundLink Flex" nustebins jus tikrovišku viršutiniu garsu ir giliais, turtingais tonais. 


Malonus skambėjimas kaitina aistrą

Dažnai jaučiate stiprų, gilų ryšį su lankomomis vietomis? Nėra nieko įprastesnio, kaip norėti jaustis taip pat su savo muzika. Štai kokia yra "SoundLink Flex" kolonėlė. Garsas yra aiškus, aiškus ir be iškraipymų, leidžiantis išgirsti kiekvieną instrumentą ir kiekvieną vokalinių dalių niuansą. Aukšti, vidutiniai ir bosas yra subalansuoti, todėl galite suvokti kiekvieną toną. Jo galingas bosas padarys jūsų muziką skambančią, kaip niekada anksčiau ir ji bus nenugalimai intriguojanti. Visa tai tapo įmanoma dėl novatoriškų technologijų, kurios slepiasi elegantiškame ir universaliame korpuse.


Atsparus purslams, mažiems nelaimingiems atsitikimams ir dar daugiau.

"SoundLink Flex" buvo plačiai išbandytas, kad atitiktų IP67 apsaugą, todėl yra atsparus vandeniui. Jis groja muziką net tada, kai patenka į vandenį. Ir vandenyje jis net plūduriuoja. Taigi jums nereikia jaudintis dėl to, kad jis nusileidžia ant jūros dugno, jei jis nukrenta nuo irklentės. Aptvaras taip pat yra apsaugotas nuo dulkių, todėl jums nereikia nerimauti dėl smėlio paplūdimyje  Siekiant dar geresnės apsaugos nuo vandens, dulkių ir purvo, keitikliai ir pasyvūs radiatoriai po plieno dangčio grotelėmis yra pagaminti iš tvirtų, vandeniui atsparių medžiagų ir užsandarinti garsiakalbio korpusu.

 

Sukurta atlaikyti mažus smūgius

Su milteliniu būdu dengtos plieno grotelės ir silikonine danga "SoundLink Flex Bluetooth" garsiakalbis buvo specialiai sukurtas iš atsparių medžiagų ir yra paruoštas bet kokiam nuotykiui.  Dėl storos miltelinės dangos dangtelio grotelės garsiakalbis turi tvirtą paviršių, kuris gali atlaikyti visus kasdienio gyvenimo iššūkius. Be to, miltelinis dažymas yra apsaugotas nuo rūdžių ir UV spindulių. Nepaisant šių tvirtų funkcijų, šis belaidis garsiakalbis yra lengvai laikomas ir patogus laikyti dėl savo unikalaus ergonomiško dizaino.


Pakreipk. Apversk.. Pakabink.

 Nesvarbu kokioje pozicijoje yra kolonėlė – visada girdėsite neįtikėtiną garsą. „SoundLink Flex“ yra pakankamai universalus, kad galėtumėte pasiimti su savimi bet kur. Be to, naudojant PositionIQ technologiją, jis automatiškai prisitaiko prie to, kaip yra orientuotas, kad optimizuotų garsą. Nesvarbu, ar jis stovi vertikaliai, guli ant nugaros, ar kabo ant kilpos, „SoundLink Flex“ perteiks jūsų muziką visais, subalansuotais tonais. 


Ji lydi jus visą dieną

Nesvarbu, ar dirbate, ar mėgaujatės diena jūroje, "SoundLink Flex" garsiakalbis visą dieną transliuos jūsų muziką. Jo akumuliatoriaus veikimo laikas yra 12 valandų per įkrovimo ciklą, o jei reikia, galite jį greitai įkrauti per USB-C prievadą. 


1+1 Dvi kolonėlės dar geriau, galingiau.

Kaip ir visi Bose garsiakalbiai, šis universalus nešiojamas garsiakalbis tampa dar geresnis, kai yra naudojamas kartu su kitomis Bose kolonėlėmis. Susiekite jį su kitu SoundLink Flex arba kitu Bose Bluetooth garsiakalbiu, kad įjungtumėte vakarėlio režimą ir mėgaukitės dar geresne garso kokybe! „SoundLink Flex“ taip pat jungiasi prie „Bose Smart Soundbar“, kad galėtumėte stebėti jūsų mėgstamas varžybas, kai esate toli nuo televizoriaus.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 13298
  • Mato vienetas: Vnt.
  • Gamintojas: Bose
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 169.95€

Galimi pasirinkimai

Žymos: Bluetooth kolonėlė

Loading...