Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Bose Smart Soundbar 600

-9% Bose Smart Soundbar 600

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

Bose Smart Soundbar 600

Sukurta kiekvienai dienai - ir visiems.
Pilnas pasinėrimas.
Į viską, ką leidžiate.


Kai filmai, televizija ir muzika yra jūsų aistra, nenorite tik žiūrėti. Štai kodėl yra „Smart Soundbar 600“ užtikrina žavingą garso patirtį visoms pramogoms su „Dolby Atmos“ ir patentuotomis erdvinio garso technologijomis.


Apsupkite save garsu…


Dolby Atmos“ ir išskirtinė „TrueSpace™“ technologija sukuria šokiruojančiai įtraukiantį garsą iš tokio nedidelio soundbar'o.


... net ir iš viršaus


Soundbar'as atskiria instrumentus, dialogus bei efektus ir išdėsto juos visame kambaryje. Toli kairėje, toli dešinėje ir net virš galvos.


Didelės technologijos mažam soundbar'ui


Nebūtų jis išmanusis Bose soundbar'as, jei jame nebūtų naujausių technologijų.


Patirkite daugiau
Dolby Atmos

Dolby Atmos“ yra viską keičianti technologija, kuri leidžia panardinti kiną į jūsų kambarį. Šiai dienai dauguma turinio nėra užkoduota "Atmos" technologijai. Čia pagelbės BOSE technologija „TrueSpace“, kad galėtumėte pilnai pasinerti į turinį .


BOSE TRUESPACE

Ši technologija sumaniai analizuoja tai, ką žiūrite, ir išskaido garsą, išskyrus „Atmos“ signalus, kad sukurtų daugybės kanalų patirtį. Taigi net 5.1 ir stereofoninis turinys gauna papildomo įtraukimo pojūtį ir tikroviškų aukščio efektų.Pasakyk tai. Žiūrėk tai.

Išskirtinė „Bose Voice4Video ™“ technologija praplečia jūsų „Alexa“ balso galimybes kaip joks kitas balsu valdomas soundbar. Be to, kai valdote „Bose Smart Soundbar 600“, galite valdyti ir patį televizorių. Jokio pultelio. Jokių mygtukų. Įjunkite televizorių ir pereikite prie mėgstamiausio kanalo - viskas paprasta. Net Jūsų svečiai, kamuojami technologijų,  ar žaidimo dalyviai jausis ekspertais. Tiesiog pasakykite: „Alexa, įjunk 23 kanalą“. Tai greičiausias būdas žiūrėti tai, kas jums patinka.


.

Naujoji „Bose Smart Soundbar 600“ suteikia erdvų garsą, aiškų dialogą ir turtingą žemų dažnių efektą jūsų filmams, muzikai ir žaidimams. Akustinė architektūra specialiai sukurta tam, kad naujasis soundbar būtų aptakus ir elegantiškas. Su integruotais balso asistentais ir išskirtine „Bose Voice4Video ™“ technologija, Bose Smart Soundbar 600 leis jums atlikti veiksmus, kurie nereikalauja mygtuko paspaudimo –  dabar galėsite valdyti įrenginį balsu. Tai greita, paprasta ir pakankamai lengva.
Privatumas ar vakarėlis

„Bose SimpleSync ™“ technologija leidžia susieti „Bose Smart Soundbar 600“ su suderinamais „Bose“ produktais. Norite žiūrėti televizorių, bet netrukdyti niekam kitam? Suporuokite savo soundbar su pasirinktomis „Bose“ ausinėmis, kad galėtumėte asmeniškai klausytis televizoriaus. Norite tuo pačiu metu klausytis tos pačios muzikos skirtinguose kambariuose? Suporuokite soundbar su pasirinktu „Bose Bluetooth®“ garsiakalbiu, kad namuose būtų daugiau muzikos.

Naudodamiesi „Wi-Fi“, „Bluetooth“, „Apple AirPlay 2“ ir „Spotify Connect“ suderinamumu, galite belaidžiu srautu perduoti viską, ko norite ir kiek tik norite. Naršykite mėgstamiausias muzikos paslaugas arba leiskite bet ką iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio.


Perimkite savo klausymo patirtį Naudodami „Bose Music“


Programėle galite lengvai nustatyti soundbar, pasirinkti balso asistentą ir naršyti visą savo muziką vienoje vietoje, sklandžiai persijungiant tarp stočių, grojaraščių ir paslaugų, taip neišeidami iš Bose music app. Be to, tai dar vienas paprastas būdas valdyti „Bose Smart Soundbar 600“ arba sugrupuoti suderinamus išmaniųjų namų produktus. Nustatyti išankstinius nustatymus naudojant programėlę yra lengva ir paprasta, todėl mėgstama muzika yra pasiekiama vos vieno mygtuko paspaudimu.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

 • Peržiūrėjo: 1992
 • Mato vienetas: Vnt.
 • Gamintojas: Bose
 • Prekės kodas:
 • SKU:
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 549.00€
 • 498.00€

Rekomenduojami priedai

Prieš spausdami mygtuką Į KREPŠELĮ laukelyje įveskite pageidaujamą rekomenduojamų prekių kiekį. Jeigu nereikia priedų palikite nulius.

Bose Bass Module 500

Bose Bass Module 500

  449.00€ 499.95€

  Bose Surround Speakers

  Bose Surround Speakers

   399.95€

   • Viso su priedais: 0.0€ + pasirinkimai
   • Galutinė kaina su priedais ir pagrindine preke: 498.00€ + pasirinkimai

   Žymos: soundbar600

   Loading...