Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Išmanusis stiprintuvas Arylic A30+

Išmanusis stiprintuvas Arylic A30+

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto

 Tinklo grotuvas su integruotu garso stiprintuvu, skirtas pasyviems garsiakalbiams. Klausykite mėgstamos muzikos tiesiogiai iš interneto, išmaniojo įrenginio ar USB laikmenos, valdykite garsą telefonu ar kompiuteriu.


Arylic A30+ skirtas papildyti jūsų turimų garsiakalbių sistemą šiuolaikinėmis belaidėmis technologijomis ir išmaniosiomis funkcijomis. Prijunkite grotuvą prie namų tinklo per WiFi ar laidiniu LAN, ir muziką iš populiariausių platformų grokite neprarasdami kokybės. Per Bluetooth prijungus belaidį muzikos grotuvą jūsų garso sistema veiks kaip Bluetooth garsiakalbiai, taip pat prietaisas leidžia prijungti įprastus garso šaltinius AUX IN jungtimi, bei groti failus iš USB atminties.


Arylic A30+ vidinis stiprintuvas yra 2 x 30W galios, todėl puikiai tiks mažiems ir vidutinio dydžio 4Ω - 8Ω garsiakalbiams.
Turėdami kelis Arylic įrenginius galite sukurti namų muzikos tinklą ir visus prietaisus valdyti viena programėle. Norite, kad visuose kambariuose skambėtų ta pati muzika vienu metu? Tai įmanoma vos keliais paspaudimais! Be to kiekvienam grotuvui galite nustatyti individualius EQ parametrus, kad pritaikytumėte skambesį prie turimos patalpos akustinių savybių.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Peržiūrėjo: 4179
  • Mato vienetas: vnt.
  • Gamintojas: Arylic
  • Prekės kodas:
  • SKU:
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 147.00€

Žymos: wifi streamer, amplifier, Arylic

Loading...